Žiadny ľad, žiadne obavy, žiadne „frostrácie“

14.06.2017  |     

Chuť na dobre vychladené drinky či zmrzlinu stúpa spolu s teplotou. Spríjemnite si leto kúpou novej kombinovanej chladničky s mrazničkou a vybavte svoju kuchyňu až troma novými spotrebičmi!

Prečo vybrať mrazničku s technológiou NoFrostPlus?

Spoločnosť gorenje prináša vylepšenú technológiu NoFrost Plus, ktorá zachováva všetky výhody klasického systému NoFrost a odstraňuje jeho nevýhody - vyschýnanie potravín. Technológia NoFrost Plus funguje na princípe cirkulácie chladného vzduchu úplne bez vlhkosti. Nulová vlhkosť znamená mrazničku bez ľadu a námrazy. Potraviny sú chránené, nevyschýnajú a zostávajú dlhšie čerstvé.

Funkcia NoFrost Plus navyše spája osvedčené funkcie pre dlhšiu čerstvosť potravín. IonAir udržiava mikroklímu, ktorá predlžuje životnosť potravín. AdaptTech šetrí energiu a chráni potraviny pred teplotným šokom a MultiFlow 360° udržuje rovnomernú teplotu vďaka štrnástim ventilačným otvorom. Príjemným bonusom je tiež možnosť registrácie predĺženej záruky na kompresor vašej kombinovanej chladničky až na 15 rokov!

NoFrost Plus darček

A to najlepšie? Ak si zakúpite vybranú chladničku s technológiou NoFrost Plus do 31. 8. 2017, dostanete od nás darček v hodnote až 149 €. Vybrať si môžete z množstva šikovných domácich pomocníkov, ktorých oceníte nielen počas blížiaceho sa leta. Doplňte svoju výbavu o kuchynského robota alebo sa pripravte na letné párty s priateľmi a vyberte si kontaktný gril. Pozor – počet darčekov je obmedzený!

Pre uplatnenie akcie NoFrost Plus Darček je potrebné zaregistrovať zakúpenú kombinovanú chladničku na stránke www.gorenje.sk/chladnicky-akcia. Počas registrácie si sami vyberiete malý domáci spotrebič gorenje, ktorý získate zadarmo ako darček. A leto s troma novými spotrebičmi sa môže začať!

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Top články

Najnovšie knihy a časopisy


Urob si sám 05/2018 v predaji


Časopis pre domácich majstrov
Predplatné

E-shop