Nová generácia digestorov gorenje pre čistý vzduch v kuchyni

19.06.2017  |     

Kuchyňa sa bez odsávača pár veľmi ľahko a rýchlo môže stať nie príliš atraktívnou miestnosťou v domácnosti. Pachy a výpary z práve pripravovaného jedla šíriace sa po byte, stúpajúca vlhkosť, či nábytok pokrytý vrstvou mastnoty. Túto nočnú moru našťastie spoľahlivo zaženú digestory novej generácie gorenje.

Odsávače pár gorenje zaistia v kuchyni optimálnu kvalitu ovzdušia a udržia prírodnú mikroklímu pri varení akéhokoľvek pokrmu. Postará sa o to niekoľko inteligentných riešení. Špeciálny senzor AdaptTech napríklad automaticky spustí ventilátor v závislosti od aktuálneho množstva nečistôt a pár.

Efektívnemu čisteniu ovzdušia pomôže aj inovatívny tvar špeciálne zakriveného skla – SmartCurve, ktorý zachytáva viac pary, mastnoty a pachov ako bežné odsávače pár. Vysoko kvalitné sklo sa navyše ľahko čistí a po stranách ponúka priestor na koreničky alebo iné drobnosti. Vďaka dotykovému ovládaniu je povrch celého digestora úplne hladký. Čistenie je tak skutočne jednoduché! 

Čistý vzduch za každých okolností

Odsávače pár gorenje novej generácie majú maximálnu absorpčnú účinnosť. Moderné hliníkové filtre sú obohatené o špeciálnu polyuretánovú penu, ktorá eliminuje 98 % všetkých tukových častíc a iných nečistôt. Dostatok svetla pri varení poskytuje prakticky umiestnené LED osvetlenie. Špecialitou nových digestorov gorenje je časovač a funkcia osvieženia, ktorá sa aktivuje každú hodinu a po dobu 10 minút osviežuje vzduch. Nerezové časti digestora sú pokryté špeciálnym filtrom – TouchFree, ktorý eliminuje odtlačky prstov. Celý povrch je tak krásne lesklý.

Nová generácia digestorov gorenje je jedinečnou kombináciou optimálneho výkonu a nadčasového dizajnu. Okrem pokrokových technológií sa môže pochváliť atraktívnym vzhľadom, harmonicky zladeným s ostatnými vstavanými spotrebičmi gorenje.

Viac informácií nájdete na www.gorenje.sk

Top články

Najnovšie knihy a časopisy