Anketa časopisu Môj dom 2007 je za nami, výhercovia sú známi

24. 05. 2007
Zdieľať

V uplynulých mesiacoch ste v časopise Môj dom našli anketu, v ktorej ste mali možnosť vyjadriť svoj názor na jeho kvalitu a úroveň, napísať, čo sa vám páči a čo nie, a mnohí z Vás […]

V uplynulých mesiacoch ste v časopise Môj dom našli anketu, v ktorej ste mali možnosť vyjadriť svoj názor na jeho kvalitu a úroveň, napísať, čo sa vám páči a čo nie, a mnohí z Vás túto možnosť využili. Vaše odpovede sú pre nás veľmi dôležité – na ich základe sa budeme snažiť robiť časopis tak, aby ste s ním boli spokojnejší, aby ste v ňom našli to, čo potrebujete, čo vás inšpiruje a pomôže vám pri budovaní vášho domova. Vážime si každú odpoveď a čas, ktorý ste venovali našej ankete, a teda aj nám, preto sme pre 30 z Vás pripravili zaujímavé darčeky. Všetkým, ktorí sa do našej čitateľskej ankety zapojili, ďakujeme a výhercom blahoželáme.

Vaša redakcia


Deväťdielnu sadu hrncov Euro-Star-Blue vyhráva Alena Brnáková z Vyhní.

Espresso set v dóze vyhrávajú Eva Švorcová z Báhoňa, Marek Lison z Košíc, Zuzana Demková z Gelnice, Mgr. Viera Harmatová z Borského Mikuláša.

Z publikácie Kúpeľňa na jednotku sa môžu tešiť Eduard Fabo z Trenčína, Vlasta Liptáková z Liptovského Mikuláša, Veronika Janíčková z Komárna, Martin Korčok zo Šale, Blažej Mikuláško z Lastomíra.

Publikácia Všetko o kuchyni obohatí knižnicu Kataríne Špánikovej z Dolného Kubína, Stanislave Gašperovej zo Zákamenného, Ľubomírovi Šerfelovi zo Žiliny, Jane Meckovej zo Spišského Podhradia a Adriane Páchnikovej z Bratislavy.

Publikáciu Projekty rodinných domov dostanú Andrea Vallová zo Zálesia, Jozef Jónás z Brestovca, Veronika Bognárová z Pinkových Kračian a Ivana Gáborová zo Štítnika.

Polročné predplatné časopisu Môj dom získali Juraj Psota zo Zlatých Moraviec, Eva Fabianová zo Šale, Angelika Kašková z Patiniec, Ivan Sedlák zo Senice, Erika Siváčková z Trnavy, Bohumil Bizoň z Jelšoviec, Jaroslav Hrušovský z Harichoviec, Erika Malková z Trenčianskych Teplíc, Eva Perdeková z Pribyliny a Ján Kvietok z Čierneho Balogu.

Kategória: Aktuality
Tagy: anketa
Zdieľať článok

Diskusia