Čo (ne)viete o ponuke Wüstenrot stavebnej sporiteľne alebo Poznáte správnu odpoveď?

Čo (ne)viete o ponuke Wüstenrot stavebnej sporiteľne alebo Poznáte správnu odpoveď?

17. 04. 2007
Zdieľať

Stavebné sporenie je iba pre tých, ktorí chcú sporiť. OMYL Wüstenrot stavebná sporiteľňa poskytuje okrem zaujímavého zhodnotenia vkladov aj tzv. medziúvery a stavebné úvery na financovanie bývania. — Komerčná prezentácia spoločnosti Wustenrot —Zo stavebného sporenia, medzi-/úveru […]

Stavebné sporenie je iba pre tých, ktorí chcú sporiť. OMYL
Wüstenrot stavebná sporiteľňa poskytuje okrem zaujímavého zhodnotenia vkladov aj tzv. medziúvery a stavebné úvery na financovanie bývania.


— Komerčná prezentácia spoločnosti Wustenrot —

Zo stavebného sporenia, medzi-/úveru môžem financovať aj kúpu pozemku. SPRÁVNE
Popri najčastejších účeloch použitia prostriedkov zo stavebného sporenia akými sú kúpa, či výstavba bytu / domu, alebo rekonštrukcia a modernizácia bytových priestorov je možné z nasporených a úverových prostriedkov financovať aj kúpu pozemku a čo je tiež zaujímavé, financie je možné použiť aj na úhradu už existujúcich záväzkov (samozrejme spätých s bývaním).

Kto chce úver od stavebnej sporiteľne, musí mať už niečo nasporené. OMYL
Nielen hypotéky sú riešením financovania bývania pre tých, ktorí si nestihli našetriť aspoň aký-taký základ pre kúpu bytu, domu a pod. Wüstenrot stavebná sporiteľňa má už niekoľko rokov v ponuke obľúbené medziúvery (Akurát, Akurát plus, Akurát hypo) na urýchlené financovanie. Pre ich získanie nie je potrebné mať žiadne úspory, resp. počiatočný vklad a o čerpanie prostriedkov je možné požiadať takmer ihneď po uzavretí právoplatnej zmluvy o stavebnom sporení. Pritom medziúver môže byť poskytnutý až do výšky 100% hodnoty založenej nehnuteľnosti alebo, podľa výšky požadovanej sumy, aj bez zaručenia nehnuteľnosťou, príp. aj bez spoludlžníka, či ručiteľa.

Zvýši sa úročenie medziúveru /úveru, ak sa zmenia sadzby na finančnom trhu? OMYL
Úrokové sadzby medziúverov / stavebných úverov sú vo Wüstenrot stavebnej sporiteľni garantované počas celej doby trvania medzi-/úveru až do jeho splatenia. Znamená to, že aj v prípade rastu úrokov na finančnom trhu sa klientovi výška mesačnej úverovej splátky nezvýši ani o korunu.

Môže klient, ktorý je zodpovedný a uhrádza vždy všetko načas, čerpať nejakú výhodu? SPRÁVNE
Na rozdiel od často len všeobecne deklarovaného prísľubu zvýhodnenia spoľahlivých klientov, Wüstenrot stavebná sporiteľňa uplatňuje takéto pravidlo aj v praxi. Klient s dobrou platobnou disciplínou môže získať medziúver / stavebný úver s výhodnejším úročením. Výhoda je teda veľmi konkrétna. Spoľahlivým klientom umožňuje znížiť ich celkové úverové náklady na princípe „spoľahlivé splácanie úveru = nižšie úroky“, a to nižšie o 1% až o 3,4% (v závislosti od zvoleného produktu). Odporúčame informovať sa o programe SPOĽAHLIVOSŤ.

Výhodnejší úrok je len pre tých, ktorí už boli klientmi Wüstenrot stavebnej sporiteľne? OMYL
Dobrá správa pre všetkých, ktorí by chceli čerpať medziúver s výhodným úročením, už od 4,99%: medziúvery / úvery v rámci programu SPOĽAHLIVOSŤ sú v ponuke nielen pre doterajších klientov Wüstenrot stavebnej sporiteľne, ale pre všetkých, ktorí pravidelne splácali akýkoľvek čerpaný úver v inej finančnej inštitúcii, t.j. aj pre klientov komerčných bánk, iných stavebných sporiteľní, ŠFRB alebo leasingových spoločností.
Bývajte a nepreplaťte!

Efektívne sporenie, optimálne financovanie a pohodlné bývanie praje Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a. s.

Viac na uver.wustenrot.sk

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia