Zdroj: Romotop

Krbové vložky ROMOTOP s akumulačnými tvarovkami MAMMOTH

30. 10. 2020 Zdieľať

Ako samotný názov napovedá, schopnosť uchovať tepelnú energiu je v tomto prípade naozaj mamutia. Firma Romotop má túto pridanú hodnotu svojich krbových vložiek zvládnutú na jednotku.

Čo si treba predstaviť pod pojmom akumulačné tvarovky Mammoth? Sú to prídavné prvky určené na umiestnenie na teleso krbovej vložky, ktoré vďaka špeciálnemu materiálu dokážu doslova vysať „zvyškové“ teplo a veľkú časť z neho uložiť na neskoršie postupné uvoľňovanie, a to až niekoľko hodín potom, ako prestaneme prikladať!

Krbova_vlozka_Romotop

Zdroj: Romotop

Tvarovky sa zavesia na bočné strany krbových vložiek, ukladajú sa na strop okolo dymovodu alebo sú priamo súčasťou spalinovej cesty v mieste výstupu spalín – v tomto prípade im hovoríme akumulačné prstence. Tento spôsob je najefektívnejší, pretože spaliny s vysokou teplotou tvarovkami prechádzajú a odovzdávajú im maximálne množstvo tepelnej energie. Samotná montáž je veľmi jednoduchá. Akumulačné prvky Romotop Mammoth sú patentovo chránené, možno nimi vybaviť všetky rady krbových vložiek výrobcu Romotop – HEAT, IMPRESSION i DYNAMC.

prstence-Mammoth

Zdroj: Romotop

Ak chcete krbové vložky využiť na maximum, akumulačné tvarovky Romotop MAMMOTH sú ideálnym riešením. Najlepšie tento výrobok vystihli samotní vývojári firmy sloganom: „Nabíja sa rýchlo, teplo uvoľňuje pomaly!“

Viac informácií nájdete na www.romotop.sk

ROMOTOP spol. s r. o.

Komenského 325, 742 01 Suchdol nad Odrou

Česká republika

Kategória: Aktuality
Tagy: Akumulačné tvarovky krbové vložky
Zdieľať článok