Nové kuchynské štúdiá: v Košiciach a Spišskej Novej Vsi

Nové kuchynské štúdiá: v Košiciach a Spišskej Novej Vsi

07. 08. 2008
Zdieľať

Východné Slovensko je bohatšie o dva nové showroomy, v ktorých zákazníci nájdu kuchynské linky od talianskeho producenta PIRAMIDE a tiež široký sortiment interiérových, bezpečnostných a protipožiarnych dverí značky GD Dorigo. Studio IT ponúka 70 druhov […]

Východné Slovensko je bohatšie o dva nové showroomy, v ktorých zákazníci nájdu kuchynské linky od talianskeho producenta PIRAMIDE a tiež široký sortiment interiérových, bezpečnostných a protipožiarnych dverí značky GD Dorigo. Studio IT ponúka 70 druhov kuchynských liniek v rôznych štýloch a z rozličných materiálov, ktoré umožňujú zariadiť kuchyňu v akomkoľvek priestore.

Vysoká kvalita ich spracovania uspokojí aj náročných zákazníkov. Dvestopäťdesiat typov interiérových, bezpečnostných a protipožiarnych dverí spolu so zárubňami je rozdelených do troch kategórií podľa spracovania a použitého materiálu – dvere laminované alebo dyhované a tiež dvere s exkluzívnym dizajnom značky Giugiaro, ktoré sa dodávajú aj v atypickom tvare a vyhotovení.

Viac na www.studio-it.eu

Kategória: Aktuality
Tagy: kuchyňa
Zdieľať článok

Diskusia