Regulačná jednotka k podlahovému vykurovaniu zadarmo

Regulačná jednotka k podlahovému vykurovaniu zadarmo

07. 03. 2012 Zdieľať

Zákazníci Západoslovenskej energetiky môžu vrámci programu Bonusová energia získať značkovú regulačnú jednotku podlahového vykurovania DEVILINK CC zadarmo. Presvedčte sa, že zabezpečiť tepelnú pohodu domova pomocou elektrickej energie môže byť výhodné.

Regulovateľné podlahové vykurovanie rozhodne patrí medzi energeticky efektívne riešenia pre domácnosti. Teplo z podlahy sála do celého priestoru a na vykurovanie treba menej energie. Ak ste verným zákazníkom ZSE Energia, môžete získať jednoducho ovládateľné podlahové vykurovanie za výhodných podmienok. Spoločnosť DEVI ponúka vrámci programu Bonusová energia až 100 % zľavu na riadiacu jednotku DEVILINK CC.


Regulačná jednotka k podlahovému vykurovaniu zadarmo

1073831
Danfoss spol. s r.o.

Regulačnú jednotku DEVILINK CC v hodnote 598,80 eur získate bezplatne ku kúpe elektrického podlahového vykurovania DEVI. Podlahové vykurovanie musí byť inštalované ako hlavný zdroj vykurovania budovy s vykurovacou plochou minimálne 100 m2. Ďalej už len stačí
• navštíviť predajné miesto DEVI.
• preukázať sa faktúrou alebo informáciou o stave zmluvného účtu za elektrinu nie staršou ako 3 mesiace.

DEVILINK CC zaujme na prvý pohľad nadčasovým dizajnom a inteligentným farebným dotykovým displejom. Bezdrôtový riadiaci intuitívny systém umožňuje jednoducho regulovať vykurovanie DEVI moderným spôsobom na minimálne piatich okruhoch, ako napríklad v kuchyni, chodbe, spálni, detskej izbe či obývačke. Rozumným nastavením teplôt počas dňa šetríte energiu a zároveň zvyšujete svoje pohodlie.

Program Bonusová energia trvá do konca roka 2012. Okrem špeciálnej cenovej akcie na DEVILINK CC, možno získať zľavy na nákup aj u ďalších zmluvných partnerov. S výraznými zľavami možno kúpiť nielen podlahové elektrické vykurovanie DEVI, ale aj tepelné čerpadlo, izolačné materiály, solárne panely, či priamovýhrevné konvektory.

Viac informácií na www.podlahovekurenie.com alebo www.devi.sk

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok