Zdroj: SanSwiss

PUR – sprchová zástena v atypickom prevedení od SanSwiss

22. 09. 2021 Zdieľať

Spoločnosť SanSwiss je špecialistom na atypické riešenia sprchových zásten. Skrátená bočná stena, skosenie či výrez - všetko je možné. Sprchové zásteny PUR sú príkladom, že SanSwiss dokáže vyrobiť takmer čokoľvek.

Bezrámové sprchové zásteny jedinečného a minimalistického dizajnu – to sú sprchové zásteny PUR od SanSwiss. Sprchové zásteny PUR vyrába SanSwiss v mnohých prevedeniach, takže si vyberie naozaj každý. Skosenie, výrez či skrátená bočná stena v 90 ° – s radom sprchových zásten PUR je možné takmer všetko. Čisté línie a mnoho možných variantov usporiadania zaručí, že sa sprchová zástena PUR stane nápadným prvkom vašej kúpeľne. Vysoké pohodlie pri sprchovaní po dobu niekoľkých rokov poskytnú masívne kovania, stabilizačné vzpery a dizajnové madlá.

Tmavá moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom

Jednokrídlové dvere s pevnou stenu v rovine, bočná stena v 90 ° s výrezom a skosením. Zdroj: SanSwiss

Sprchová zástena PUR je vyrobená z 8mm bezpečnostného skla vybaveného antiplakovou úpravou Aquaperle pre elimináciu vodného kameňa a iných nečistôt na skle sprchovej zásteny. Kvapky stekajú zo skla dole a neusádzajú sa na ňom, môže tam ostať iba niekoľko malých kvapôčok. Jednou z ďalších výhod tejto sprchovej zásteny sú zapustené pánty na vnútornej strane skla sprchovej zásteny. Vďaka nim bude údržba a čistenie skla jednoduchšie a ľahšie.

Pozrite si video

Zvláštne prevedenie PURmax ponúka atypické rozmery až do výšky 2300 mm v prevedení s L-kovaním s výnimkou štvrťkruhov. Výhodou tohto prevedenia je zameranie sprchovej zásteny zadarmo. Široká ponuka štandardných aj atypických rozmerov ponúka rôzne možnosti inštalácie sprchovej zásteny PUR do vašej kúpeľne.

Viac na www.sanswiss.cz/sk

Zdroj: PR článok SanSwiss s.r.o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: atyp kúpeľňové trendy renovácia kúpeľne sprchové kúty sprchové zásteny zariadenie kúpeľne
Zdieľať článok