Vstúpte do nového roka s darčekom od CityPark Ružinov

03.02.2016  |     

VYHRAJTE nový mobil SAMSUNG GALAXY J1!

Uvažujete o kúpe bytu? Kúpa nehnuteľnosti je rozumná investícia do budúcnosti. Nájsť však v Bratislave dobré bývanie v dobrej lokalite nie je celkom jednoduché. Ak hľadáte unikátny projekt v atraktívnej lokalite, hľadáte práve CityPark Ružinov, ktorý koncom minulého roka vošiel do svojej druhej fázy predaja.
Novostavba v srdci mestskej časti Ružinov v sebe spája benefi ty i pre tých najnáročnejších. Zelený park o veľkosti futbalového ihriska priamo pod oknami troch veží bytového komplexu, blízkosť centra mesta, rýchle dopravné napojenie, detské ihriská, športoviská, výbeh pre domácich miláčikov, bezprostredná dostupnosť každodenných pracovných i voľnočasových aktivít a 783 parkovacích miest v podzemnej garáži vás už nikdy nebudú nútiť hľadať voľné parkovacie státie v uliciach hlavného mesta. Toto a ešte omnoho viac získate kúpou bytu v budúcej najzelenšej časti Ružinova, v rezidenčnom komplexe CityPark Ružinov.

www.cityparkruzinov.sk

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA

Koľko parkovacích miest v podzemnej garáži ponúka rezidenčný komplex CityPark Ružinov?

Správne odpovede posielajte na adresu sutaz@jaga.sk najneskôr do 3. 3. 2016. Jeden z vás získa tablet Samsung Galaxy J1 a ďalší ročné predplatné časopisu Môj dom.

VYHRAJTE nový mobil SAMSUNG GALAXY J1!

Výhercov aj podmienky súťaže nájdete na www.mojdom.sk.

Foto dňa

Rozsiahly dom na samote sa ukrýva pod zelenou strechou

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky