Vyhrajte balíček vynovených produktov Henkel

04.09.2018  |     

Dodajte svojej domácnosti nový rozmer čistoty a sviežosti. Stačí, ak správne odpoviete na sútažnú otázku, a jeden z piatich balíčkov môže byt váš.

Persil Premium ukrýva v sebe hneď niekoľko benefitov – prémiový výkon, prémiovú vônu a bonusom je prémiový dizajn. Prémiový gél obsahuje unikátnu kombináciu rozjasňovačov a najsilnejších odstraňovačov škvŕn pre prémiovú čistotu.

Okrem toho patentovaná CAPTIVES technológia je zárukou dlhotrvajúcej vône a sviežosti až na štyri týždne. Vyskúšajte najlepší Persil všetkých čias, značku ocenenú pečaťou kvality Slovak Superbrands 2018.

Nový WC blok Bref Perfume Switch s revolučnou technológiou AquaActive obsahuje dve rôzne vône, ktoré sa uvoľňujú nepretržite. Prvá vôna sa uvoľní, keď je WC blok suchý. Druhá – silnejšia – vôna sa aktivuje po kontakte s vodou, čiže po každom spláchnutí. Na výber sú hned tri varianty ovocných vôní – jablko & lekno, broskyňa & jablko a kombinácia vône mora s citrusmi.

Nová receptúra tabliet a gélov Somat Gold v sebe ukrýva technológiu hlbkového čistenia, ktorá si hravo poradí s pripáleninami a účinne odstráni aj zaschnuté škrobové škvrny. Tablety odteraz kúpite v prémiovom uzatvárateľnom, vodoodolnom a ľahko uskladnitelnom obale. A aby bolo ich použitie ešte jednoduchšie, nové tablety sú vo fólii rozpustnej vo vode. Tabletu stačí vložit do dávkovača umývačky a spustiť umývací program.

Sútažná otázka

Čo testujeme v rubrike Záhrada v tomto vydaní časopisu Môj dom?

Odpovede posielajte do 2. 10. 2018 prostredníctvom e-mailu na adresu: sutaz@jaga.sk, predmet: Sútaž Môj dom Henkel. Do e-mailu uveďte svoje kontaktné údaje.

Výhercu aj podmienky sútaže nájdete na www.mojdom.sk. Použité fotografie sú ilustračné.

Top články

Najnovšie knihy a časopisy