VÁŠ TIP: Rekonštrukcia bytu s veselými maľbami priamo na stenách

03.03.2012  |     

Veľkou premenou prešli kuchyňa a kúpeľňa s WC, nechajte sa inšpirovať a prezrite si fotografie našej čitateľky Daniely.

Kuchyňu som si navrhla sama, hlavne som chcela čo najviac pracovnej plochy. Zrušili sme roh v kuchyni, kde je vetračná šachta a vďaka tomu sa dala urobiť rohová kuchynská linka. Tým sa nám podarilo aj kuchynskú linku podstatne zväčšiť. Chladničku som nechcela zabudovanú kvôli jej malým vnútorným rozmerom, nakoľko som mala presne na milimetre vyrátanu kuchynskú linku. Kresbu som robila až neskôr a nechala som sa inšpirovať obrázkom, ktorý som našla na internete. Kreslila som ho neprestajne 10 hodín a chcela som, aby oživil a spestril kuchyňu. Naplnila som si tak predstavu o niečom inom ako sú klasické farebné steny a vždy sa dá premalovať. :)

V malej kúpeľni a maličkom wc sa moc vyčarovať nedá, ale s funkčnosťou som dodnes spokojná tak, ako to je prerobené. Obkladačky, skrinky, batérie a všetky doplny som si zháňala sama.

Pre úspech našej súťaže založenej na obsahu, ktorý tvoríte Vy, naši návštevníci, sme sa rozhodli, že budeme aj naďalej uverejňovať vaše prerábky, rekonštrukcie či iné vychytávky.

Tie najlepšie by sme radi naďalej priebežne odmeňovali, tak neváhajte a podeľte sa so svojim úsilím aj vy s ostatnými čitateľmi.

FOTO A
Text: Daniela H.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Vidiecke bývanie plné slnka a pohody: Čo sa stane, keď časť strechy otvoríte slnku?

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky