Produktová novinka – plastové strešné okno v dekore Borovice a Zlatého dubu

24.10.2011  |  

V septembri 2011 predstavila spoločnosť Roto na veľtrhu For Arch v Prahe Letňanoch moderne navrhnutý stánok, na ktorom na 70 m2 uviedla na trh novinku pre jeseň 2011 – plastové strešné okná Roto Designo R7 a R4 v dekoroch Borovice a Zlatého dubu.

--- Advertorial spoločnosti ROTO střešní okna s.r.o. ---

 

 

Novinky pre jeseň 2011 – strešné okná Roto Designo v dekore Borovice a Zlatého dubu ponúkajú prepojenie plastového profilu s príjemným dojmom dreveného masívu a všetkých výhod plastových strešných okien Roto.  


Plastové strešné okná Roto Designo sa vyrábajú už viac ako 20 rokov a ich životnosť je neporovnateľne vyššia než akéhokoľvek dreveného strešného okna. Sú vyrábané z osvedčených materiálov nemeckej kvality, preto výrobca garantuje na profil krídla i rámu 15 rokov záruky proti prasknutiu. Profil je odolný tiež proti UV žiareniu.

Plastové strešné okná Roto Designo R4 a R7 v dekore Borovice a Zlatého dubu sú štandardne vybavené dvomi druhmi izolačných dvojskiel so súčiniteľom prestupu tepla celého okna Uw = 1,3 W/m2K: Roto blueLine (..5) – tepelno-izolačné sklo, zvonku tvrdené, a Roto blueLine Plus (..8A) – tepelno-izolačné sklo, obojstranne bezpečnostné, so samočistiacou vrstvou Aquaclear, zvýšenou izoláciou proti hluku a prehrievaniu.

V podkroví býva často pomerne vysoká nadmurovka, bohužiaľ sa tým dosť zdvíha i výška spodnej hrany strešného okna. Preto sa všetky strešné okná Roto vyrábajú s multifunkčnou kľučkou dole na krídle a okno je tak ľahko ovládateľné.

Nový inovovaný dizajn v odtieni Antracit metallic kopíruje trend antracitových strešných krytín a na prvý pohľad upúta svojím inovatívnym vzhľadom a presvedčí, že patrí do novej generácie strešných okien Roto Designo. Podčiarkuje eleganciu celej strechy.

ROTO střešní okna s.r.o.
Zdroj: PR článok

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Ako sa snúbi škandinávsky štýl s anglickou klasikou?

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky