Trendom sú kompletne sivé PVC okná

12.10.2015  |  

Dosiahnuť dokonalý vzhľad okenných profilov v sivom farebnom prevedení umožňuje len jediný výrobca na trhu. Spoločnosť Inoutic ponúka PVC okenné a dverové profily v sivej farbe. Tie v kombinácii so sivými dekoračnými fóliami dodajú oknám alebo dverám moderný a luxusný vzhľad i pri otvorení!

Výhody plastových okenných a dverových profilov sú všeobecne známe. Ponúkajú výborné tepelno-izolačné vlastnosti, dlhú životnosť a nízke nároky na údržbu. Majitelia domov a bytov začínajú však čoraz viac prihliadať aj na estetické parametre okien, keďže rastie ich význam, ako dizajnového prvku v interiéri.

Do popredia sa preto dostáva výber vhodného farebného odtieňa plastových profilov. Popri štandardných bielych oknách sú absolútnym trendom sivé odtiene fólií s kovovým vzhľadom. Dokonale imitujú hliník, a pritom zaručujú vynikajúce tepelno-izolačné parametre.

Inoutic ALU-look – hliníkový vzhľad pre PVC okná

Na trhu je len jediný výrobca profilových systémov pre plastové okná a dvere, ktorý ponúka základné telo, tj. plastové profily v sivej farbe. Tie sú ideálne v kombinácii so sivými fóliami. Týmto výrobcom profilov je spoločnosť Inoutic. Sivé profily Inoutic so sivými obojstrannými fóliami zabezpečia jednotný a luxusný vzhľad okien a dverí aj pri otvorení. Majiteľa pri otvorení okna už nikdy viac nebude rušiť pohľad na biele časti profilov, ale naopak poteší ho pohľad na 360° sivej (na obojstrannú fóliu a profily v sivej farbe).

Inoutic ponúka na sivé základné profily 13 odtieňov sivých dekoračných fólií s metalickým vzhľadom. NOVINKOU je fólia ALUX DB 703, ktorá navodzuje pocit práškovaného hliníka. Špeciálne pigmenty v kombinácii s povrchovým reliéfom vytvárajú typický trblietavý efekt. 

Sivý profil je pre výrobcu štandard

Ak sa zákazník rozhodne pre výber sivých profilov v spojení so sivými fóliami, nedochádza k predĺženiu dodacej lehoty zo strany výrobcu a dodávateľa okien. Rovnaké fólie možno použiť nielen na okná a dvere, ale aj na garážové brány a rolety. Zaistí sa tak ucelený vzhľad domu.
Jednotný 360° sivý vzhľad, ktorý pozostáva zo sivých základných profilov v kombinácii s 13 fóliami s kovovým efektom, si možno dopriať na všetkých profilových systémoch spoločnosti Inoutic:

•    na prémiových profiloch Eforte  vhodných aj pre pasívne a nízkoenergetické bývanie, ktoré nepripúšťajú kompromisy z hľadiska kvality a tepelnej izolácie,

•    na ideálne vyvážených profiloch Prestige z hľadiska ekológie, dizajnu a funkčnosti, ktoré spĺňajú vysoké nároky na súčasné stavby,

•    či na preverených a spoľahlivých profiloch Arcade s priaznivým pomerom ceny a výkonu, ktoré zodpovedajú štandardným požiadavkám na plastové okná.

www.inoutic.sk

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rozsiahly dom na samote sa ukrýva pod zelenou strechou

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky