Farebné okná pre váš dom či byt

23.07.2008  |     

Plastové okno nemusí byť vždy iba biele, teraz si každý môže vybrať farbu okenného profilu podľa svojich predstáv. Spoločnosť Deceuninck je dodávateľom kvalitného základu plastových okien a dverí. Teraz ponúka širokú paletu farieb a zaujímavých dekorov. Každý si tak môže vybrať farbu, ktorá sa mu najviac páči a ktorá najlepšie zapadá do konceptu celého bytu či domu.

--- Komerčná prezentácia spoločnosti Deceuninck ---


Okenné profily spoločnosti Deceuninck vynikajú vysokou kvalitou, funkčnosťou, dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou. Pre náročných zákazníkov, rovnako ako pre milovníkov klasiky, sú profily k dispozícii v zaujímavých farbách a drevodekoroch, a to ako pri systémoch Okenný profil Zendow, tak pri systémoch Inoutic.

Zendow

Okenný profil Zendow vyniká predovšetkým dobrými tepelno-izolačnými vlastnosťami, založenými na kvalitnom päťkomorovom systéme. Profily Zendow majú stavebnú hĺbku 70 mm a vďaka svojmu elegantnému dizajnu sú vhodné pre všetky typy stavieb a rekonštrukcií. Okná Zendow majú hladký povrch, ktorý zaručuje jednoduchú údržbu a čistenie.

Na prianie zákazníkov je možné profily nechať potiahnuť akrylátovou fóliou, ktorá profilu dodá celkom nový vzhľad. Fólie sú k dispozícii v šestnástich farebných variantoch vrátane fólií dokonale imitujúcich drevené okenné profily. Pokiaľ zákazníkom viac vyhovujú profily s matným a hodvábnym vzhľadom, je možné na profily nechať naniesť krycí nástrek Decoroc, ktorý vytvára jemne zrnitú štruktúru a zvyšuje ich odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Zákazníci si môžu vybrať z devätnástich odtieňov a dodať tak svojim oknám netradičný vzhľad.

Inoutic Prestige

Inoutic Prestige je šesťkomorový profilový systém, ktorý dosahuje optimálne tepelno-izolačné vlastnosti, a napriek tomu ponúka optimálnu konštrukčnú hĺbku 76 mm. Modely Inoutic Prestige sú k dispozícii v jedenástich farebných úpravách vrátane obľúbeného drevodekoru. Pre najnáročnejších zákazníkov je pripravená exkluzívna povrchová úprava Titanium Plus, ponúkaná v troch odtieňoch, ktorá profilu dodáva charakteristický kovový vzhľad. Zákazníci ho ocenia predovšetkým pri výstavbe budov, pri ktorých je vhodné zachovať technický vzhľad hliníkového okna, a pritom môžu využiť vlastnosti, ktoré ponúkajú okná plastové.

Viac informácií nájdete aj na www.okno-centrum.sk.


Zdroj: PR článok

Foto dňa

Prízemný drevodom s peknou záhradou vo vtáčom koridore neďaleko Trnavy

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom 2018/07 v predaji


Darček k časopisu katalóg projektov rodinných domov
Predplatné

E-shop

E-verzia časopisu

Najnovšie príspevky