Zdvižno-posuvné dvere so štíhlym profilom

22.11.2016  |  

Medzi charakteristické prvky moderných stavieb patrí prechod medzi interiérom a vonkajším prostredím cez veľkorysú presklenú plochu. Inoutic preto predstavil systém zdvižno-posuvných dverí s novým úzkym rámom s pohľadovou šírkou len 45 mm. Štíhly profil rámu okna zaistí v interiéri o 10 % viac denného svetla.

Systém zdvižno-posuvných dverí Inoutic sa okrem nového úzkeho rámu rozšíril aj o bezbariérový prah a hliníkové prekrytie profilu. Umožňuje tak moderné a maximálne presvetlené bývanie.

Zdvižno-posuvné dvere Inoutic sa vyznačujú komfortným ovládaním a sú určené pre vstup na terasu alebo balkón. Ako jediný výrobca plastových profilov, ponúka spoločnosť Inoutic systém zdvižno-posuvných dverí so stavebnou hĺbkou len 76 mm. Systém možno pre maximálnu tepelnú izoláciu osadiť zasklením až do šírky 52 mm. K nej prispieva aj patentované tesnenie v zasklievacej drážke. Súčiniteľ prechodu tepla rámom zdvižno-posuvných dverí Inoutic dosahuje výborné hodnoty Uf = 1,3 W/ (m2 . K).

Bezpečné a štýlové prepojenie interiéru a exteriéru

Hliníkový plášť poskytuje rámu dokonalý vzhľad hliníku pri zachovaní všetkých predností plastových profilov. To znamená výborné tepelnoizolačné vlastnosti okna. Výhodou sú tiež prakticky neobmedzené farebné varianty. Hliníkové kryty pre zdvižno-posuvné dvere umožnia zladiť ich s oknami, vyrobenými z profilov Inoutic s hliníkovým opláštením.

Bezbariérový prah má nízku výšku, len 15 mm a je vyrobený z hliníka. Jeho konštrukcia zaistí vysokú stabilitu a bezpečnosť. Toto riešenie je ideálne nielen pre novostavby, ale aj pre rekonštrukcie.

Zdvižno-posuvné dvere Inoutic s úzkym rámom možno kombinovať so všetkými okennými systémami Inoutic – Eforte, Prestige a Arcade.

Viac informácií o spoločnosti Inoutic nájdete na www.inoutic.sk

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Moderná drevostavba vo Veternej Porube

Najnovšie knihy a časopisy


Urob si sám 01/2019 v predaji


Časopis pre domácich majstrov
Predplatné

Najnovšie príspevky