Ako šikovne a bezpečne odomknúť vchodové dvere na diaľku?

26.09.2018  |     

Chytré technológie dnes používa približne štvrtina domácností a ďalšia štvrtina o nich uvažuje. Najčastejšie od nich užívatelia očakávajú schopnosť zabezpečenia, zvýšenie vlastného pohodlia a moderný dizajn.

A presne to ponúka nový motorický zámok DoorLock od Somfy, ktorý sa hodí takmer pre všetky typy dverí a ktorý môžete ovládať odkiaľkoľvek a tým posunúť hranice komfortu svojho bývania na novú úroveň.

DoorLock - zdieľanie prístupu kedykoľvek a odkiaľkoľvek

Hlavnou prednosťou motorického zámku je možnosť dostať sa domov kedykoľvek bez kľúčov. Čo ocení  väčšina zábudlivcov, ale aj rodičia, ktorí môžu na diaľku skontrolovať, či je zamknuté a seniori, pre ktorých býva veľmi dôležitá jednoduchá ovládateľnosť produktu.

Motorický zámok je tiež veľmi praktickým nástrojom, keď prenajímate nehnuteľnosť a chcete ju sprístupniť na diaľku a na obmedzenú dobu - vďaka čítačke čipov a PIN klávesnici totiž môžete na diaľku vygenerovať a zaktivovať (či deaktivovať) PIN kód pre prístup do nehnuteľnosti a zároveň nastaviť jeho platnosť . Alebo môžete využiť offline kľúčenky. V rámci jedného účtu možno vlastniť až 20 čipov, kariet či kľúčeniek, pričom počet užívateľov účtu je takisto 20.

Somfy Doorlock je v neposlednom rade aj vysoko kvalitným zabezpečovacím prvkom, pretože jeho úroveň zabezpečenia je zhodná so štandardom šifrovania bankových dát.

Medzi hlavné výhody Somfy Doorlock  patrí:

- vzdialené ovládanie zámku cez chytrý telefón vrátane pridania alebo odstránenie používateľa

- inštalácia bez vŕtania a úprav dverí

- história každej aktivácie zámku

- batériové napájanie

- vysoko bezpečný motorický zámok

- možnosť prepojenia so systémom riadenia chytrej domácnosti Tahoma

Viac na www.somfy.sk

SOMFY, spol. s r.o. - organizačná zložka Slovakia

Tagy:
Inteligentný zámok

Foto dňa

Rodinný dom v Nitre: Interiér vo vidieckom štýle a veľká zimná záhrada

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky