Bezhraničná voľnosť vďaka Internorm veľkoplošnému zaskleniu

14.06.2019  |     

Trendom súčasnej architektúry sú veľké sklené plochy, ktoré rozširujú obytný priestor, vytvárajú nové, neobmedzené vnímanie miestností a zároveň ponúkajú nádherný výhľad. S bezrámovými oknami, fixnými zaskleniami, presklenými rohmi, priestrannými zdvižno-posuvnými dverami, Panorama-oknami a špeciálnymi riešeniami Internorm ponúka inovatívne riešenia pre modernú architektúru skla. Kombináciou týchto riešení je možné presadiť predstavy architektúry s maximálnou voľnosťou.

K splneniu špeciálnych prianí a požiadaviek architektov a stavebníkov vytvoril Internorm vlastný výrobný koncept: STUDIO XL, ktorý otvára úplne nové možnosti pri realizácii individuálnych architektonických riešení a veľkorysých dimenzií. V malých výrobných sériách sú zostavované nadrozmerné prvky v drevo-hliníku až do šírky 12m a 17m2 sklenej plochy - aj v kombinácii s drevo-hliníkovými zdvižno-posuvnými dverami HS 330. 

Veľké plochy skla vnesú viac svetla do interiéru. Vďaka izolačnému 3-sklu je zabezpečená vynikajúca tepelná izoláciu. ESG sklá chránia pred poranením pri rozbití skla. Ľahký chod Internorm - zdvižno-posuvných dvier a minimálny prah zvyšujú komfort bývania. 

Drevo-hliníkové zdvižno-posuvné dvere HS 330

Drevo-hliníkové zdvižno-posuvné dvere HS 330 rušia hranicu medzi interiérom a exteriérom. Integrujú obývacie priestory jedinečným spôsobom s okolitou prírodou a tvoria úplne nový, takmer bezhraničný pocit z vnímania miestnosti.

Technické vlastnosti týchto dvier, dosahujú vynikajúce tepelno-izolačné parametre - tepelná izolácia Uw je až do 0,73 W/m2 K, zvuková izolácia až 40 dB pri zasklení bezpečnostným 3-sklom a možnosti výberu uzamykania v bezpečnostnej triede RC1N alebo RC2.

Plastové & plast/hliníkové zdvižno-posuvné dvere KS 430

Plastové & plast/hliníkové zdvižno-posuvné dvere KS 430 vytvárajú prevzdušnené miestnosti a priestory vyzerajú väčšie a širšie. S detskou ľahkosťou je možne tieto veľkoplošné posuvné prvky otvoriť. Tieto posuvné dvere majú hodnotu tepelnej izolácie okna Uw až do 0,64 W/m2K, zvukovej izolácie až 43 dB pri zasklení bezpečnostným 3-sklom a možnosti výberu uzamykania v bezpečnostnej triede RC1N alebo RC2.

Internorm zdvižno-posuvné dvere HS 330 a KS 430 ponúkajú moderný dizajn a vynikajúci komfort kombinovaný s kvalitnou technikou:

· Moderný, hranatý vzhľad zvnútra a zvonku
· Kombinovateľnosť s plastovým, plast/hliníkovým a drevo/hliníkovým oknom
· Tri atraktívne dizajny madiel
· Atraktívne farby pre individuálne dizajnové požiadavky
· Možnosť zaomietania do muriva z troch strán
· Ľahký zdvih a posun až do 400 kg váhy krídla
· Comfort close - komfortné zatváranie vďaka tlmiču
· Comfort drive – elektrický posun krídla
· Francúzsky balkón- systém skleneného zábradlia
· Energetický efektívne a šetriace náklady na kúrenie
· Minimálna výška prahu

Panoráma HX 300

Veľkoplošné zasklenie, ktoré môže byť integrované do muriva, vytvára pocit bezhraničnej voľnosti. Vpustí svetlo do interiéru a zároveň ponúka maximálny výhľad. Inovatívne riešenie ako sklenený spoj, pri ktorom prechod z jednej tabule skla na druhú tabuľu skla je takmer neviditeľný, vytvára veľa možností realizácie v modernej, veľkoplošnej architektúre skla. S integrovanými oknami zdôraznite štýl, ktorý sa hodí k Vášmu domu. 

Tepelná izolácia Uw až do 0,74 W/m2 K a zvuková izolácia až 47 dB pri zasklení bezpečnostným 3-sklom poukazujú na vynikajúce technické vlastnosti tohto zasklenia. 

Moderná architektúra skla vytvára nové vnímanie života. Steny zmiznú ako šibnutím čarovného prútika a spoja vnútorný priestor s okolitou prírodou. Internorm ponúka okrem zdvižno-posuvných dvier a fixného zasklenia aj okná z plastu, plast-hliníka a drevo-hliníka ako aj vchodové dvere

Viac informácii na www.internorm-okna.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti Internorm s.r.o.

Tagy:
posuvné dvere drevo-hliníkové systémy Veľkoplošné zasklenie zdvižno-posuvné dvere plastové posuvné dvere

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Ako sa snúbi škandinávsky štýl s anglickou klasikou?

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky