Estetické radiátory s technologickým náskokom

10.11.2017  |  

Spoločnosť P.M.H. ponúka širokú škálu modelov a typov radiátorov českej výroby. Radiátory sú vhodné nielen do kúpeľne, ale svojím dizajnom je možné umiestniť ich aj do chodieb, obývačiek a iných bytových priestorov. V ponuke je aj mnoho príslušenstiev v podobe dizajnových ventilov či vykurovacích tyčí.

Radiátor Coral nadväzuje na úspešný radiátor Rosendal, ktorému je konštrukčne veľmi podobný. Vyznačuje sa opäť dômyselným rozložením háčikov pre ľahké zavesenie uterákov. Predáva sa v prevedení chróm. Výška radiátora Coral je 1200 mm. Šírka radiátora môže byť 200, 275, 350, 425 mm.

www.pmh-co.eu/produkty/radiator-coral-p17.html

Pri elektrickom alebo kombinovanom vykurovaní možno použiť univerzálnu vykurovaciu tyč PMH HT1 v bielom, čiernom, chrómovom prevedení alebo v prevedení metalická strieborná. Z technického hľadiska má veľký náskok pred bežnými vykurovacími tyčami. Zmena nastala v skrytom napojení, ktoré nie je vidieť, slúži k priamemu napojeniu na elektrickú sieť. Ďalej vykurovacia tyč umožňuje nastavenie teploty v rozmedzí od 30- do 60 °C. Dvojstupňová ochrana proti prehriatiu a funkcia proti zamrznutiu tekutiny zvyšujú komfort užívania. Poteší tiež nízka spotreba energie počas prevádzky vďaka pokročilej elektronike. Určený je pre náročného zákazníka, ktorý si potrpí aj na estetické dizajnové prevedenie.

www.pmh-co.eu/produkty/topna-tyc-pmh-ht1-p49.html

www.pmh-co.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti P.M.H. Invest & Trade s.r.o.

Tagy:
elektrické vykurovanie radiátory vykurovacie tyče dizajnové radiátory

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Veľkú borovicu na pozemku nevyrúbali, ale dom postavili okolo nej

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky