Aby bola vaša kúpeľňa osobitá a jedinečná

30.07.2018  |     

Radiátory P.M.H. sa radia medzi exkluzívne značky, ponúkame eleganciu, nápaditý dizajn a najvyššiu kvalitu.

Radiátory možno pripojiť na elektrinu, centrálne vykurovanie či kombinovane. Ďalej sú v ponuke aj elektrické sušiaky vyhrievané vykurovacím káblom vnútri –  „suchá báza". Radiátory sú dostupné v mnohých rozmeroch a farebných vyhotoveniach. V ponuke nájdete i príslušenstvo k radiátorom v podobe háčikov, držadiel, ale aj ventilov a vykurovacích tyčí. 

www.pmh-co.sk

Venus, Fenix – elektrické sušiaky sú veľmi praktické a flexibilné, vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele. Otočné ramená sa postarali o minimalistický vzhľad. Možno ich otočiť o 180°, čo dovoľuje ľahko zavesiť uteráky. Tieto elektrické sušiaky ohrieva vykurovací kábel vnútri. Vypínač sa nachádza na ich spodnej strane. Zákazník má na výber skryté elektrické pripojenie alebo pripojenie pomocou kábla. 

www.pmh-co.eu/sk/produkty/susiak-fenix-p33.html

Radiátor Retro 

Dizajnový radiátor Retro je tvarovo netradičný model s možnosťou pripojiť ho na elektrické či centrálne vykurovanie, alebo kombinovane. Skladá sa zo samotného rebríkového radiátora a elegantného krytu ukotveného pomocou magnetov. Obe časti radiátora majú rovnaké farebné vyhotovenie. Kryt radiátora Retro možno kedykoľvek odmontovať a urobiť potrebnú kontrolu i údržbu. Na výber je štruktúrovaná povrchová úprava červená, čierna, biela, piesková a béžová. Štruktúrovaný povrch je nenáročný na údržbu. 

www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-retro-p2.html

Radiátor Kronos

Facelift radiátora Kronos zvýraznil jeho eleganciu. Pribudla okrasná stredová lišta s eloxovanou úpravou. Lištu je možné v prípade potreby jednoducho demontovať.

www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-kronos-p11.html

Radiátor Theia

Radiátor Theia je veľmi obľúbený vďaka svojmu vzhľadu, ktorý vnesie dotyk elegancie a luxusu do každej kúpeľne. Dômyselne navrhnutá konštrukcia radiátora umožňuje jednoduché zavesenie uterákov zboku alebo na háčiky umiestnené na 2 vertikálnych rúrkach. Radiátor má pripájací rozstup 100 mm a rozmery 500 × 940, 500 × 1 540 mm. Možno využiť napojenie na centrálne vykurovanie, alebo pripojenie na elektrinu, alebo to riešiť kombinovane . Je dostupný v niekoľkých farebných vyhotoveniach a v chrómovej verzii. Možno vyrobiť i otočený variant. 

www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-theia-p12.html

Vykurovacia tyč – PMH-HT2  

Elektrické vykurovacie teleso s termostatom umožňujúcim nastavenie teploty v rozpätí 30 – 60 °C. Dvojstupňová ochrana proti prehriatiu. Funkcia proti zamrznutiu tekutiny. Nízka spotreba energie v priebehu prevádzky vďaka pokročilej elektronike. Dvojhodinové nastavenie maximálneho výkonu s automatickým vrátením na pôvodné nastavenie (+ 2h BACK) alebo s automatickým vypnutím (2h OFF). Termostat je možné otáčať o 320 °C (jednoduchšia montáž).

www.pmh-co.eu/sk/produkty/vykurovacia-tyc-pmh-ht2-p47.html

ZDROJ PR článok spoločnosti P.M.H.- Invest &Trade spol.s.r.o

Tagy:
vykurovanie radiátory do kúpeľne

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rodinný dom v Nitre: Interiér vo vidieckom štýle a veľká zimná záhrada

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky