Super-tiché tepelné čerpadlá: Nový stupeň pohodlia

14.11.2019  |     

Splňte si svoje sny vďaka nízkym mesačným nákladom na vykurovanie. Keď váš pes vyprodukuje viac emisii ako váš dom, lebo vykurujete s ohľadom na životné prostredie. Keď jedinými narušiteľmi pokoja v domácnosti sú vaše deti, pretože vaše vykurovanie je super-tiché. A vy sa môžete sústrediť na veci, ktoré milujete, lebo o teplo doma je už postarané.

Také sú tepelné čerpadlá značky Vaillant. Tieto všestranné zariadenia sú účinné, udržateľné a mimoriadne tiché. Prekvapí vás inteligentný softvér, jednoduché ovládanie i dlhá životnosť. Doprajú vám nový stupeň pohodlia v interiéri.

Najmodernejšie riešenia

Tepelné čerpadlá využívajú najmä obnoviteľné energie z prírodných zdrojov – zo zeme, vody či vzduchu, ktoré sú zadarmo. Len zhruba 25 % energie je potrebné dodať vo forme elektriny. Zároveň na ne môžete získať dotáciu v programe Zelená domácnostiam. Vstupnú investíciu si tak môžete znížiť ešte výraznejšie. 

Rozhodnutie do budúcnosti

Ak uvažujete o tepelnom čerpadle, značka Vaillant vám môže nezáväzne a zadarmo vypracovať odborný návrh na jeho inštaláciu. Stačí vyplniť formulár na webovej stránke www.kvalitne-tepelne-cerpadla.sk. Ušetríte čas a na základe informácií od odborníka sa rozhodnete (alebo aspoň preveríte svoje možnosti). Obľúbeným riešením je super-tiché tepelné čerpadlo aroTHERM Split vzduch/voda s jednoduchou montážou. V rodinnom dome sa postará o teplo, chladenie aj o prípravu teplej vody.
 
 
 
ZDROJ PR článok spoločnosti Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Tagy:
tepelné čerpadlá

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Ako sa snúbi škandinávsky štýl s anglickou klasikou?

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky