Záhrada v jednotnom štýle – systém BARK

05.04.2018  |  

Niekedy je naozaj zložité skombinovať funkčne rozdielne betónové prvky v záhrade, na terase či v okolí domu tak, aby spolu nenásilne ladili. Na zjednodušenie výberu pripravila spoločnosť PRESBETON pre svojich zákazníkov ucelený systém vzájomne kombinovateľných prvkov, ktoré na seba vizuálne nadväzujú.

Ide o systém BARK charakteristický reliéfom s imitáciou dosky a trojakou farebnosťou – hnedá farba a dvojfarebné melíry (béžovo-hnedá a hnedo-čierna), ktoré možno spolu bez problémov kombinovať.

Základnou súčasťou tohto systému je dlažba BARK, ktorá sa dá použiť ako nášľapné dosky či prístupové chodníky, alebo z nej možno vyskladať celú plochu. Je určená na pôchôdzne plochy. Na vydláždenú plochu možno nadviazať ďalším výrobkom tohto systému, a to schodmi BARK, palisádami BARK či osadenými kvetináčmi BARK. Ako prvok na viditeľné rozdelenie priestoru sa používa kocka BARK. Na olemovanie trávnatých plôch slúži trávny lem BARK. V prípade, že je potrebné odviesť zo spevnených plôch vodu, je k dispozícii žľab do dlažby BARK

Výrobky systému BARK možno použiť hlavne v exteriéroch, ako sú záhrady, spevnené plochy v okolí rodinných domov, parky, nádvoria kultúrnych a spoločenských centier a pod. Dlažba BARK je však vhodná aj do interiérových priestorov, ako sú záhradné kuchyne, zrubové domčeky, altány a iné.

Betónové prvky BARK sú mrazuvzdorné a ošetrené impregnáciou Protect System TOP proti znečisteniu a prenikaniu vody.

Viac na www.presbeton.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti PRESBETON Nova, s.r.o.

Tagy:
altánky záhradné dlažby záhradné kuchyne

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Minimalistický dom, ktorý v prudkom svahu levituje nad krajinou

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom 2018/11 v predaji


Vianočná inšpirácia zo Španielska
Predplatné

E-shop

Najnovšie príspevky