Podlahy s priezviskom luxusné? Nová kolekcia vinylových podláh Thermofix

19.04.2018  |  

O kuchyni sa niekedy hovorí, že je srdcom domova, to isté by sa však dalo povedať aj o podlahách, ktoré udávajú ráz celého interiéru. Výber tej pravej podlahy, ktorá splní všetky vaše požiadavky na odolnosť, údržbu aj dizajn, môže byť poriadnym orieškom. Tradičná česká značka Fatra má vo svojom portfóliu aj luxusné vinylové podlahy Thermofix a v apríli 2018 predstaví novú kolekciu 2018 – 2020. Stane sa práve ona vašou voľbou?

Hľadáte kvalitnú vinylovú podlahu? Aj tie najnáročnejšie požiadavky dokáže vyplniť heterogénna vinylová podlahovina v dielcoch Thermofix. Táto podlaha tento rok oslávila svoje 15. narodeniny, na trh bola prvýkrát uvedená už v roku 2003. Vinylové dielce Thermofix sa vďaka novej kolekcii rozrastú o 35 nových vzorov, ktoré dokonale imitujú dekor dreva a kameňa.

Prednosťami tejto luxusnej podlahovej krytiny je naozaj celý rad, začať môžeme napríklad nadštandardnou 10-ročnou garanciou na materiál. Podlaha je vysokoodolná proti vlhkosti, chemikáliám a opotrebovaniu. Vyniká rozmerovou stálosťou aj veľmi ľahkou údržbou. Ďalšou výhodou je jej vhodnosť pre podlahové vykurovanie, nízka úroveň hluku i odolnosť proti poškodeniu stoličkou s kolieskami.

Nová kolekcia vinylových dielcov Thermofix na bytové i komerčné účely vás nenadchne len novými dekormi, ale aj úplne novým rozmerom drevených vzorov s veľkosťou 1 200 × 180 mm. Prináša tak verný vzhľad dlhej drevenej dosky, a to najmä vďaka dezénu hrubého dreva. Kolekcia Thermofix Stone a Thermofix Textil aj s príchodom novej kolekcie ponúka štandardné rozmery 450 × 450 mm a 900 × 300 mm.

Prémiová kolekcia Thermofix ART prináša extra dlhý rozmer dielcov 1 829 × 180 mm a garantuje tak jedinečný vzhľad. Čo je na kolekcii, ktorá ponúkne osem nových vzorov, také výnimočné? Každý dielec má skosené hrany zo všetkých štyroch strán, ktoré oddeľujú jednotlivé dielce a navodzujú vernejší pocit drevenej dosky. Všetky drevené vzory sú navyše vybavené dezénom hrubého dreva, ktorý umožňuje vyniknúť kresbe dreva. Nie je to však len o vzhľade, aj na dotyk pôsobí podlaha veľmi príjemne.

www.fatrafloor.cz

ZDROJ: PR článok spoločnosti Fatra, a.s.

Tagy:
podlahové krytiny vinylové podlahy luxusné podlahy

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Minimalistický dom, ktorý v prudkom svahu levituje nad krajinou

Najnovšie knihy a časopisy


Urob si sám 11/2018 v predaji


Časopis pre domácich majstrov
Predplatné

E-shop

Najnovšie príspevky