Vydláždite si terasu i záhradu betónom s aqua flair povrchom

21.06.2018  |     

Exteriérové terasy patria k najobľúbenejším častiam domu, kde sa dajú príjemne tráviť chvíle s rodinou či priateľmi hlavne v letnom období. Preto je dobré venovať pozornosť materiálu, z ktorý sa použije na terasy či iné vonkajšie plochy použije.

Betón ako tvárny materiál je popredným stavebným materiálom vďaka svojim výrazne prospešným vlastnostiam. Technológie úpravy povrchov sú rôzne a ponúkajú stále širšie spektrum možností, tak farebného ako aj povrchového rozlíšenia. Povrch býva napr. vymývaný, štruktúrovaný, brokovaný alebo klasicky hladký. Veľmi zaujímavo pôsobí ušľachtilý aqua flair povrch – vymývaný povrch s čiernym kamenivom.  

Platne Aqua flair s opracovanými povrchmi sú jedinečné, pokiaľ ide o elegantný dizajn terasy. Vymývaný povrch dodáva dlažbe jej elegantný vzhľad. Štyri atraktívne farby je možné harmonicky navzájom kombinovať a vytvoriť tak základ pre mnohé náročné varianty pokládky. 

Túžite po elegancii? Potom je Cityflair pre vás určite najlepšou voľbou. Dlažba Cityflair je vhodná pre rekonštrukciu elegantných a vizuálne atraktívnych priestorov v súkromnej i verejnej sfére. Rozsah vkusne zosúladených farieb a široká škála formátov prvkov ponúkajú neobmedzené množstvo kombinačných možností pre estetický dizajn v priestoroch centra mesta, ako aj detailné riešenie dlažby okolo domu.

Dlažba CUBE Aqua flair narúša pravidelnosť rovných línií. Elegantný Aquaflairový povrch z jemnej kameniny pôsobí prírodným dojmom podčiarknutým farebnosťou sivej žuly alebo grafitového čadiča.

Dlažba Klasiko Kombiformát Aqua flair je elegantná a funkčná. Vznikla kombináciou ušľachtilého flair povrchu - vymývaný povrch s čiernym kamenivom a klasických tvarov. Dlažba pred dom, aj na chodníky v záhrade. Vďaka rozmeru a tvaru umožňuje vytvárať množstvo variácií uloženia. Ušľachtilý flair povrch, štyri klasické formáty v 3 farbách dáva priestor na vytvorenie plôch pre náročných. 

www.premac.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti Premac, spol. s r.o.

Tagy:
betónová dlažba Exteriérové terasy

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Stvárnená láska k vode: V tomto dome sa budete cítiť ako na lodi

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky