Záhradná dlažba pre výnimočné záhrady

25.10.2018  |  

Bradstone Travero platne nadchnú svojim dizajnom a ulahodia každému, kto hľadá niečo neobyčajné. To všetko v optike klasického travertínu. Pre individualistov – presvedčí svojimi rôznymi formátmi, ktoré dodajú plochám nezameniteľný charakter.

Celé systémové riešenie Bradstone Travero má harmonicky štruktúrovaný povrch, ktorý dodáva ploche zvláštnu atmosféru. Ponúkne jeden dizajn a veľa možností. Široké spektrum možností použitia ponúkajú Travero platne, Travero múr, Travero bazénové lemy a doplnkové prvky ako Travero schody a Travero obrubníky. Béžové melírované platne Travero s hrúbkou 3,3 až 3,7 cm vo formátoch 60 x 40 cm, 40 x 40 cm, 40 x 20 cm, 20 x 20 cm alebo platne Travero Grande s hrúbkou 4,8 až 5,2 cm vo formátoch 21 x 81 cm, 31 x 81 cm a 41 x 81 cm dajú ploche nezameniteľný charakter. Vhodné sú aj ako nášľapné platne do záhrad. 

Travero múr ponúka široké možnosti použitia, či už ako prekážku na zabránenie výhľadu, lemovací múr alebo oplotenie pozemku. Pomocou prvkov Travero múru sa dá aj experimentovať a vytvoriť tak aj netradičné prvky záhradnej architektúry. Travero bazénový lem ako ďalší prvok systémového riešenia je k dispozícii v dvoch formátoch s rozmermi 60 x 30 x 3,5 cm (základný prvok) a 45 x 45 x 3,5 cm (rohový prvok). Travero schody sú dostupné v dvoch vyhotoveniach základného a rohového schodu so zaobleným rohom. Travero obrubník so svojim štíhlym a elegantným vyhotovením vo formáte 60 x 15 x 4 cm, ktorý sa postará o harmonické stvárnenie priestoru. Vďaka obojstranne pohľadovej strane je obzvlášť flexibilný. 

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov so 60 ročnou tradíciou pripravila v termíne od 3. 9. 2018 do 19. 11. 2018  špeciálnu jesennú ponuku „Objavte svet dlažieb“. Výhodnejšie si tak môžete kúpiť dlažbu, platne alebo výrobky vhodné na spevnenie svahov a ohraničenie záhonov či trávnatých plôch.

www.semmelrock.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o.

Tagy:
betónová dlažba dlažby betónové platne

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rozsiahly dom na samote sa ukrýva pod zelenou strechou

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky