Autentické a nadčasovo krásne

18.06.2019  |     

Inšpirované jedinečnou atmosférou starého kláštora na juhu Anglicka – to sú platne Bradstone Lias. Presviedčajú svojim prirodzene štruktúrovaným povrchom s intenzívnym farebným tieňovaním. Autentické a so silným výrazom. Perfektné spojenie tradičného dlažbového remesla s moderným náročným dizajnom a úzkymi škárami učarujú aj vašej záhrade.

Vďaka jej variabilite a vzájomne zosúladeným prvkom môžete vytvoriť jedinečné tvary a určite upútate pozornosť na dve ponúkané farby: popolavá sivá a dymová hnedá. 

Rôznorodosť ponúkaných formátov s hrúbkou platne 3,3 až 3,7 cm dodávajú výnimočný charakter. Na produktoch sa časom môže vytvoriť patina, ktorá povrch zušľachťuje a je žiadaná. Rovné, štruktúrované a mierne zaoblené pohľadové hrany. Protišmyková, mrazuvdornosť a odolnosť voči soliam. Objavte ďalšie prvky z rodiny Bradstone Lias - schody, platne s drážkami a obrubníky, ktoré dotvoria jedinečný a ucelený koncept. Okolie vášho domu môžete premeniť doslova na umelecké dielo.

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov s viac ako 60 ročnou tradíciou pripravila v termíne od 21. 3. 2019 do 30. 6.  2019 špeciálnu jarnú ponuku „Spoznajte harmóniu dlažieb“. Výhodnejšie si tak môžete kúpiť dlažbu, platne, dekoratívne múriky alebo výrobky vhodné na spevnenie svahov a ohraničenie záhonov či trávnatých plôch. 

ZDROJ PR článok spoločnosti Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o.

Tagy:
vonkajšia dlažba

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Z mesta na vidiek: Druhú šancu na kúpu tohto domu už neprepásli

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom špeciál 3/2019


Veľký sprievodca novými bytmi
kúpiť v eshope

Najnovšie príspevky