Inšpirujte sa dlažbami

05.09.2019  |     

Leto sa pomaly končí, teplé dni sa ochladzujú, ale váš domov bude vždy miestom, kde čakajú vrelé objatia celej rodiny. Aby váš dom a záhrada žiarili radosťou a krásou, pripravili sme pre vás jesennú ponuku, vďaka ktorej svoj domov ešte viac zútulníte a môžete tráviť všetok voľný čas s rodinou a priateľmi spolu.

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov s viac ako 60 ročnou tradíciou pripravila v termíne od 2. 9. 2019 do 29. 11. 2019 špeciálnu jesennú ponuku „Inšpirujte sa dlažbami“. Výhodnejšie si tak môžete kúpiť dlažbu, platne, dekoratívne múriky alebo výrobky vhodné na spevnenie svahov a ohraničenie záhonov či trávnatých plôch. 

Prinášame vám jedinečnú jesennú novinku! Dve nové príjemné farby dlažby Rettango kombi – sivo-grafitová a sivo-hnedo-grafitová. Ak si myslíte, že klasická betónová dlažba je nuda, tak Rettango kombi vás vyvedie z omylu. Jej melírovaný vzor a elegantná farebná škála umožňuje vytvoriť skutočne nevšedný celkový dojem.   


Ak hľadáte niečo unikátne, tak dlažbu Umbriano, pretože každá kocka je unikát. Jasné a jednoduché formy. Ostré hrany. Hodnotný a vzácny, prirodzený vo výzore. Jeho zvláštnosťou je neobyčajná optika a individuálna textúra. Systémové riešenie Bradstone Old Town prináša južanské slnko do vášho domova. Rôzne formáty platní a doplnkov vytvoria harmonický a elegantný priestor aj pred garážou. V ponuke je celá rodina Bradstone Old Town, v ktorej nájdete aj bazénové lemy, nášľapné platňe, schody, obrubníky a obklad.Ak túžite po nadčasovom dizajne, vyberte si Bradstone Lias. Je inšpirovaný jedinečnou atmosférou starého kláštora na juhu Anglicka. Perfektné spojenie tradičného dlažbového remesla s moderným náročným dizajnom a úzkymi škárami učarujú vašej záhrade. Objavte ďalšie prvky z rodiny Bradstone Lias - schody, platne s drážkami a obrubníky.  So Semmelrockom jednoducho a s radosťou položíte veľkoformátovú dlažbu. Potrebujete len šikovného pomocníka. Ponúkame vám za nákup každých 100m2 celého sortimentu Umbriano, Senso Grande, Citytop Grande, Suprema, Bardstone Old Town, Bradstone Travero, Bradstone Travero Grande, Bradstone Lias a Airpave (formáty 60 x 40 cm a viac) bezplatnú poukážu na jednodňový prenájom vákuového systému Speedy VS 140/200 v sieti požičovní Bestrent. 

Semmelrock Stein+Design 

info.sk@semmelrock.com
www.semmelrock.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o.

Tagy:
betónová dlažba

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Energeticky sebestačný mobilný dom ponúka plnohodnotné bývanie

Najnovšie knihy a časopisy

Záhrada 7/2019
v predaji


Čo musíte robiť v záhrade na jeseň
Predplatné

 

kúpiť v e-shope

 

Najnovšie príspevky