Útulný podkrovný byt v príjemných farbách a s krásnym výhľadom na mesto

14.01.2016  |     

Chladné prvky škandinávskych vrchov v tomto podkrovnom byte rozhodne nenájdeme. Je totiž miestom, kde sa kombinuje teplo rodinného kozuba s drevenými prvkami a farebnými doplnkami.

Pri vchode do bytu si môžeme všimnúť hneď niekoľko materiálov, ktoré sú preň dominantné. Sú to najmä svetlé drevené podlahy a parkety, odhalené tehlové murivo, jednoduché biele steny, množstvo farebných doplnkov.

Viac foto v galérii

Základným prvkom kuchyne je rohová linka v bielej farbe v kontraste s tmavou mahagónovou pracovnou doskou. Jednoduchosť kuchynského nábytku ozvláštňuje farebný koberec, pričom dominantou priestoru je biely jedálensky stôl pre šiestich. 

Obývacia izba, v otvorenej harmónii s kuchyňou, pôsobí útulne a vyžaruje teplo domova. Tmavé trámy, pohodlný sivý gauč a čierny konferenčný stolík, ktorým sa nedá nič pokaziť. Zaujímavý je výklenok v stene, ktorý správnym osvetlením dodáva celému priestoru hrejivú atmosféru.

Viac foto v galérii

V byte sa nachádzajú dve spálne, teplo hlavnej udržiava kozub a podlahové kúrenie. Nechýbajú tu moderné doplnky, izbové kvetiny či úložný priestor. 

Kúpeľňa pôsobí priestranne aj vďaka správnej kombinácii jednotlivých prvkov. Ani tu nechýba tehlové murivo, klasické biele obkladačky, či mahagón. Zaujímavosťami sú kocky z mrazeného skla a mozaiková čierna podlaha.

Dominantou celého bytu, a zároveň i oddychovou zónou, je podkrovie s bielou sieťovinou. Spoľahlivo poskytuje komfort a útočisko pred okolitým svetom. 

Viac foto v galérii

Text: Lenka Varchoľaková
Foto: freshome.com

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rodinný dom v Nitre: Interiér vo vidieckom štýle a veľká zimná záhrada

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom špeciál 3/2019


Veľký sprievodca novými bytmi
kúpiť v eshope

Najnovšie príspevky