Všetky hviezdy bývajú luxusne - fakt alebo mýtus?

09.05.2018  |     

Pozvanie na návštevu do svojho bytu na jednom z poschodí rodinnej vily z roku 1932 sme prijali od manželov Illevskych.

Hoci bývajú v lukratívnej štvrti Bratislavy, žijú presne tak, ako mnohé rodiny na Slovensku, s rodičmi. V čase, keď pradedo pani domu postavil túto krásnu funkcionalistická vilu, boli Kramáre len okrajovou časťou Bratislavy. 

On, Konstantin Illevsky (38), je skladateľ a čoraz viac populárnejší dirigent európskeho formátu, hviezda mnohých orchestrov. Na Slovensko prišiel z Bulharska študovať hudbu, keď mal len14 rokov. Pôsobí na území celej Európy a diriguje obľúbenú formáciu Sinfonietta dell Arte. Momentálne vyučuje na bratislavskom štátnom konzervatóriu. Ona, Eva Illevsky (34), konateľka produkčnej spoločnosti, ktorej poslaním je šíriť umenie doma aj v zahraničí. Zaujímavosťou je, že z maminej strany patrí k potomkom štúrovcov. Ich spoločné bývanie dýcha láskou k hudbe, histórii a prírode.

O tom, či je fakt alebo mýtus, že bývajú luxusne a kto im najviac pomohol s náročnou rekonštrukciou takmer 100 ročného domu, si prečítajte v časopise DOMa. Nájdete ho na www.pss.sk alebo si ho stiahnite do svojho mobilného zariadenia prostredníctvom aplikácie. Nebude vás to stáť vôbec nič a navyše môžete vyhrať perfektný tablet.

Aplikáciu DOMa si môžete bezplatne stiahnuť cez Google Play aj cez App Store.

Tagy:
PSS Kramáre bývanie celebrít

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Ako sa snúbi škandinávsky štýl s anglickou klasikou?

Najnovšie knihy a časopisy

Urob si sám 2/2020
v predaji


Časopis pre domácich majstrov
Predplatné

 

kúpiť v eshope

 

 

Najnovšie príspevky