Inšpirácie pre moderné bývanie

20.03.2012  |  

Moderná doba prináša svieže trendy aj do oblasti bývania a bytového dizajnu. Nové technológie a moderné materiály sa stávajú súčasťou našich domácností a pomáhajú nám vytvárať miesto, ktoré nazývame domovom. Ak sa vydáme tou správnou cestou a budeme rešpektovať určité pravidlá bytového dizajnu, získame moderný interiér, v ktorom sa budeme cítiť príjemne a bezpečne. Základom sú vhodne zvolené dispozičné riešenia. Dôraz treba samozrejme klásť aj na harmóniu farieb, tvarov a použitých materiálov. Skombinovať všetky pravidlá nutné pre vytvorenie funkčného interiéru s vysokou estetickou hodnotou nie je určite jednoduché a vždy je lepšie vložiť túto náročnú úlohu do rúk odborníkom.

--- Advertorial spoločnosti HBQ s.r.o. ---

Moderné riešenia od HBQ s.r.o.

Spoločnosť HBQ  s.r.o. pôsobí  v oblasti interiérového a exteriérového  dizajnu a stavebníctva.  Charakterizujú ju moderné a netradičné riešenia s nadčasovým dizajnom. Spoločnosť HBQ s.r.o. realizuje stavebné práce väčších aj menších rozmerov, stavia domy na kľúč, ale vykonáva aj drobné stavebné úpravy a rekonštrukcie. Súčasť kolektívu HBQ sú aj dizajnéri s dlhoročnou praxou, ktorí Vám  pomôže navrhnúť priestor s vysokou funkčnosťou presne podľa Vašich požiadaviek a vypracuje podrobnú štúdiu a 3D vizualizáciu.  Navrhnutým dispozičným riešeniam dajú následne reálnu podobu.  Keď prichádzajú na rad bytové doplnky, záclony a dekorácie, k slovu sa dostáva partner spoločnosti - Interiérové štúdio STYLdesign.

Interiérové štúdio STYLdesign

Dokonalý priestor kladie dôraz na detaily a to si uvedomuje aj interiérové štúdio STYLdesingn.  Dlhoročné skúsenosti v oblasti bytového dizajnu ich predurčujú ako ideálneho partnera pre spoločnosť HBQ s.r.o..  Spolu dokážu uspokojovať potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.   Môžete sa vždy spoľahnúť na širokú ponuku kvalitných  bytových doplnkov ako sú vázy, kvetináče a stolové dekorácie. Jednotlivé doplnky si môžete zakúpiť samostatne alebo si ich môžete nechať naaranžovať priamo u Vás doma. Táto ponuka je určená nielen pre hotely, kancelárie a penzióny ale aj pre malé domácnosti. Jednou z ponúkaných služieb je aj výroba záclon a bytového textilu na mieru. A práve šitie záclon na mieru je činnosť v ktorej toto interiérové štúdio vyniká. Záclony a závesy z ich produkcie sú známe aj v zahraničí.  Spôsob, akým pristupujú k interiérovému dizajnu  je naozaj jedinečný a každý si ho okamžite zamiluje. Navodiť tú správnu atmosféru výberom vhodného bytového textilu  je pre toto interiérové štúdio hračkou.   Pochváliť sa môžu aj svojou univerzálnosťou a ani veľké projekty im nerobia na čele vrásky.


Služby pre všetkých

Služby  interiérového štúdia  STYLdesign a spoločnosti  HBQ s.r.o. sú určené pre jednotlivcov ale aj pre veľké spoločnosti. Všetky činnosti je možné objednať samostatne, alebo vo forme kompletného balíka. Je iba na Vás, či sa rozhodnete pre stavbu domu na kľúč alebo si necháte ušiť záclony na mieru. Stretnete sa vždy s ústretovosťou a milým prístupom. Vaša spokojnosť je v prípade týchto dvoch spoločností zaručená.   Pre viac inšpirácií si pozrite fotogalérie priamo na stránkach www.styldesign.sk a www.hbq.sk


Text: anin s.r.o.
Zdroj: PR článok

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Drsný dom do drsnej prírody: Asymetria a hrdzavá fasáda

Najnovšie knihy a časopisy

Aktuálne číslo
Záhrada 2018/10
v predaji


Izbovky po Vianociach. Ako sa o ne postarať?
Predplatné

Najnovšie príspevky