Jednoduchý a praktický návrh dennej časti rodinného domu z cenovo dostupných materiálov

21.09.2018  |     

V otvorenej dennej časti domu bude mladá rodina tráviť väčšinu svojho času, preto chceli, aby sa niesla v nenápadných farbách a bola maximálne funkčná.

Zadanie

Dobrý deň, chceli by sme Vás poprosiť o pomoc s návrhom dennej časti nášho rodinného domu, ktorý by mal prepájať kuchyňu s jedálenským sedením a obývacou izbou. V kuchynskej časti by sme radi mali ostrov, resp. polostrov s barovým sedením. Všetky spotrebiče by mali byť zabudované, uvítali by sme nenápadný nepriznaný digestor. V jedálenskej časti by zase nemal chýbať masívny drevený stôl vhodný pre šesť až osem osôb. Nosným prvkom obývacej časti by malo byť pohodlné rohové sedenie. Z hľadiska farebnosti uprednostňujeme hnedú, resp. sivú farbu v kombinácii s drevom, nebránime sa však ani iným farebným kombináciám. Ocenili by sme praktický a jednoducho riešený interiér z cenovo dostupných materiálov.

Ďakujeme. Rodina Morkesová

Profi riešenie

Pri návrhu interiéru sme kládli dôraz najmä na jeho praktickosť a finančné možnosti budúcich obyvateľov. Z tohto dôvodu sme zvolili odolné a zároveň cenovo dostupné materiály a zariaďovacie prvky, pričom sme, samozrejme, kládli veľký dôraz aj na ich estetickú stránku. V celom priestore sme použili rovnaké materiály i farebnosť, vďaka čomu interiér pôsobí ako jeden celok. Kombinácia svetlosivej farby s antracitovou a svetlejší drevený dekor pôsobia mimoriadne súčasne, interiér v takej farebnosti však bude aktuálny aj o niekoľko rokov.  

  

Polostrov s barovým sedením majitelia využijú napríklad počas rýchlych raňajok. 

MOSKOR DESIGN 
Mgr.art. Vojtěch Moškoř
T: +421 944 558 324
M: moskordesign@gmail.com
W: www.moskordesign.com

Máte problém so zariadením svojho príbytku? Naši spolupracujúci dizajnéri vám radi pomôžu. Mailujte na adresu: riesenie@jaga.sk.

NÁVRH A FOTO: MOSKOR DESIGN
ZDROJ: časopis Môj dom

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Na Kysuciach stojí mobilný obytný modul, ktorý prináša viaceré originálne riešenia

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom 12/2019-1/2020 v predaji


Neveľký dom pre veľkú rodinu
Predplatné

 

kúpiť na e-shope

 

 

 

 

 

 

 

Najnovšie príspevky