Dizajnér radí: Ako funkčne zariadiť dennú časť bytu

07.08.2017  |     

Pekný deň, radi by sme si nechali poradiť pri zariaďovaní dennej časti v našom novom byte. Páči sa nám funkčný minimalizmus a jednoduchšie zariadené interiéry – pred otvorenými skrinkami uprednostňujeme skôr uzavreté plochy...

ZADANIE ČITATEĽOV

Pekný deň, radi by sme si nechali poradiť pri zariaďovaní dennej časti v našom novom byte. Páči sa nám funkčný minimalizmus a jednoduchšie zariadené interiéry – pred otvorenými skrinkami uprednostňujeme skôr uzavreté plochy. Z materiálov preferujeme jednoduché, no kvalitné riešenia a boli by sme radi, ak by sa v našom byte objavilo drevo doplnené kovom a biely nábytok s vysokým leskom. Páči sa nám aj sivá stierka, ktorú by sme tiež v našom bývaní uvítali. Radi by sme sa vyhli použitiu závesov a záclon a naplno si tak vychutnávali výhľady na mesto.

Ďakujeme manželia Novotní

PROFI RIEŠENIE

Na základe požiadaviek klientov sme vytvorili moderný čisto pôsobiaci interiér, v ktorom dominuje biela farba doplnená sivou a dekorom dreva. Biely lesk sa objavuje nielen na kuchynskej linke, ale aj ďalšom nábytku, ktorý dopĺňajú čierne lesklé prvky. Pri výbere hotového nábytku sme kládli dôraz na kvalitu vyhotovenia – jedálenské stoličky aj obidve sedačky s kvalitnými poťahovými látkami zaručujú dlhú životnosť. Nezabudli sme ani na drevo, ktoré predstavuje obľúbený materiál klientov – použili sme masívny drevený stôl a TV panel z drevenej dyhy. Nechýbajú ani kovové prvky, ktoré sa v priestore objavujú najmä vo forme odkladacích stolíkov alebo nožičiek nábytku.

 

Dizajnér

Mgr. art. Vojtěch Moškoř 

V rámci svojho ateliéru sa venuje komplexným návrhom interiéru. Pri riešení tohto bytu spolupracoval so spoločnosťou Akrees, ktorá sa zaoberá výrobou nábytku na mieru vrátane kuchýň.

www.moskordesign.com

Čistý vzhľad kuchynskej linky podporuje aj výber bielych vstavaných spotrebičov. 


Drevený panel na stene je dekoratívny a možno pod neho šikovne umiestniť všetky trčiace káble. Zaujímavý efekt vytvoríte, ak ho necháte podsvietiť.

Mgr. art. Vojtěch Moškoř 

 

NÁVRH A VIZUALIZÁCIE: MOSKOR DESIGN
ZDROJ: časopis Môj dom 7/2017

Tagy:
dizajnéri návrhy interiérov dizajn interiérov denná časť bytu Moskor design vizualizácie kuchyne

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rozsiahly dom na samote sa ukrýva pod zelenou strechou

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom 9/2019 v predaji


8 originálnych návštev
Predplatné

 

Kúpiť v e-shope

 

 

 

 

 

 

Najnovšie príspevky