Harmonické bývanie

31.08.2016  |     

Decodom je špecialista na komplexné vybavenie domácností pre všetky generácie. Presvedčiť sa o tom môžete v novom katalógu, ktorý Decodom vydáva pod názvom Harmonické bývanie.

Katalóg nábytku vám jednoducho a prehľadne ukáže ako si zariadiť svoj domov. Prezentované nábytkové modely patria k aktuálnym novinkám, ale nájdete medzi nimi aj stálice, ktoré sú trvalo obľúbené u našich verných zákazníkov. Kvalita je pre Decodom prvoradé kritérium pri výrobe. Investuje do nových technológií a nábytok vyrába len z prvotriednych materiálov. Ako jediný na Slovensku používa laserové opracovanie nábytkových hrán.

Najideálnejšou voľbou pri zariaďovaní bytu či domu, je vybrať si jednu z nábytkových sérií. Vďaka nábytkovým sériám si zariadite svoj domov, tak aby bol skutočne miestom pohody a harmónie. Zariadiť si môžete každú miestnosť vášho interiéru v rovnakom dizajne, farbe a štýle. Ku každej sérii vám Decodom pomôže vybrať z množstva bytových dekorácií a doplnkov. Získate tak vkusne zariadenú domácnosť s nezameniteľným štýlom a šarmom.

Aby ste na realizáciu svojho nového interiéru nemuseli dlho čakať, množstvo nábytku už má Decodom pripraveného v sklade. Po ukončení výrobných prác na vašich individuálnych požiadavkách, môžete využiť profesionálne služby Decodom.

Katalóg zadarmo si môžete vyžiadať na www.decodom.sk 

Foto dňa

Rozsiahly dom na samote sa ukrýva pod zelenou strechou

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky