Moderný nábytok s klasickým dizajnom

31.05.2017  |     

Nábytkové komponenty zo série Tirol ponúkajú rámový tvar dverí s hlbokým frézovaním, ktorý osloví každého milovníka vidieckeho štýlu. Nábytok síce dýcha vidiekom a čiastočne i minulosťou, vyniká však moderným spracovaním a precíznym vyhotovením, vďaka čomu vás bude tešiť a dobre vám slúžiť dlhé roky. Zaujímavou možnosťou je kombinácia tohto typu nábytku s modernými prvkami, napríklad rôznymi doplnkami, akými sú farebné vankúše alebo výrazné tapety s kockovaným vzorom.

Absolútna univerzálnosť

Nosnou devízou nábytkovej série Tirol je však jej univerzálnosť a možnosť použitia prakticky v ktorejkoľvek miestnosti v rámci domácnosti. Ak vás doslova očarí, nie je problémom zariadiť ňou celý interiér. Od obývacej izby cez jedáleň a spálňu rodičov až po detské či študentské izby a predsieň. Výnimku pritom nemusíte robiť ani v prípade kúpeľne či pracovne. Aj tie možno zariadiť štýlovým nábytkom zo série Tirol. 

Ak vám na dosiahnutie dokonalého interiéru v jednom štýle, chýba nenahraditeľná kuchyňa, aj tu pre vás máme riešenie. S nábytkovou sériou totiž plne, tvarovo, materiálovo i vyhotovením, harmonizuje kuchyňa Katy  z ponuky spoločnosti. Aktuálne veľmi obľúbenej otvorenej dennej časti prepájajúcej kuchyňu s obývacou izbou a jedálňou sa tak vonkoncom nemusíte vzdať.

Jedinečné dekory

Nábytková séria Tirol je dostupná v štyroch dekoroch, z ktorých si bezpochyby vyberiete – biela arctic, vanilka patina dub pílený schoko. 

Nové farebné vyhotovenie v dekore dub riviera rustic mountain vás očarí nezameniteľnom kresbou prírodného dreva. Interiér bude pôsobiť útulne a pobyt v ňom si bude vychutnávať.

Viac informácií na www.decodom.sk alebo blog.decodom.sk 

ZDROJ PR článok spoločnosti DECODOM, spol. s.r.o. 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Veľkú borovicu na pozemku nevyrúbali, ale dom postavili okolo nej

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky