Topoľčany - hlavné mesto nábytku

21.12.2017  |  

Topoľčany vždy patrili k centru výroby nábytku na Slovensku. Tradícia nábytkárstva siaha až do roku 1912 keď v dnešných priestoroch našej spoločnosti Decodom, vznikla parketáreň na spracovanie masívneho dreva.

Na viac ako sto ročnú tradíciu sme úspešne nadviazali v roku 1999, v ktorom vznikla spoločnosť Decodom.

Najväčšie kuchynské štúdio: vieme aké dôležité miesto v domácnostiach má kuchyňa . Jej vývoju a výrobe sme zasvätili už desaťročia. Kladieme dôraz na precízne spracovanie materiálu, podporujeme moderné technológie vo výrobe. Pravidelnou návštevou výstav nábytku, sledujeme nové trendy a prenášame ich do našich výrobkov. Pri výbere novej kuchyne určite oceníte nielen širokú škálu štýlov a farebných vyhotovení, ale aj rôzne technické riešenia, ktoré sú v našich predajniach prezentované. Kuchyne sú našou pýchou a chceme, aby sa stali pýchou každého nášho zákazníka.

V najväčšom kuchynskom štúdiu je vystavených 65 kuchýň na mieru, 20 sektorových kuchýň a zariadené 4 vzorové byty.

Najväčšia prezentácia kuchynských doplnkov: za moderným a pekným dizajnom musí byť dômyselne skryté vnútorné vybavenie kuchyne. Organizéry, výsuvné police, koše, vodiace koľajnice to všetko robí z vaše kuchyne šikovnú pomocníčku. V špeciálnej "technokóji" je vystavená kompletná ponuka vnútorných mechanizmov do kuchyne.

Najviac profesionálnych poradcov: pripravených je pre vás 9 zákazníckych centier s kompletnou ponukou služieb už obslúžilo tisícky spokojných zákazníkov. V 3D kresliacom programe im navrhli komplexné riešenie nielen kuchyne ale celej domácnosti. Samozrejmosťou je ponuka služieb zameranie, grafický návrh, doprav, montáž, záručný servis.

Najširšia ponuka vystaveného nábytku: Najnovšie modely nábytku sú najskôr vystavené v podnikovej predajni v Topoľčanoch a až následne sú vystavené v ďalších predajniach. Ak hľadáte najnovšie trendy, nájdete ich vždy v Topoľčanoch.

Vďaka vysokej kvalite a svetovému dizajnu je nábytok z Decodomu žiadaný aj v náročnom prostredí nemeckého trhu.

V predajni je vystavených 40 obývačiek, 21 detských izieb, 17 spální, 11 kúpeľní, 10 predsiení, 6 kancelárií.

Najväčšie stoličkové a matracové štúdio: široká ponuka modelov a farebných variant stoličiek a stolov do jedální, detských izieb a kancelárií. V matracovom štúdiu si vyberiete matrac pomocou konfigurátora.

Najväčšia ponuka bytových doplnkov: ponuka doplnkov od renomovaných svetových značiek  je zárukou vysokej kvality a špičkového dizajnu. V oddelení nájdete bytový textil, kuchynské pomôcky, sklo, porcelán. kovanie, tapety, dekorácie.

Najdlhšia tradícia výroby nábytku: Topoľčany vždy patrili k centru výroby nábytku na Slovensku. Tradícia nábytkárstva siaha až do roku 1912 keď v dnešných priestoroch našej spoločnosti Decodom, vznikla parketáreň na spracovanie masívneho dreva. Na viac ako sto ročnú tradíciu sme úspešne nadviazali v roku 1999, v ktorom vznikla spoločnosť Decodom.

Pre veľký záujem a neustálu snahu o poskytnutie lepších služieb v maloobchodnom predaj sme v roku 2005 vybudovali podnikovú predajňu v Topoľčanoch. S rozlohou 5464m2 je to najväčšia slovenská predajňa.

Najväčší sklad nábytku: na ploche 14 000m2 vás čaká veľké množstvo nábytku, ktorý si môžete ihneď odviezť domov a tešiť sa z neho môžete okamžite.

ZDROJ: PR článok spoločnosti DECODOM, spol. s.r.o. 

Tagy:
výroba nábytku Decodom obývacie izby nábytok z masívu

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rozsiahly dom na samote sa ukrýva pod zelenou strechou

Najnovšie knihy a časopisy

Urob si sám 10/2019


Časopis pre domácich majstrov
Predplatné

 

Kúpiť v e-shope

 

Najnovšie príspevky