Unikátne spojenie: Retro kuchyňa s topmodernými spotrebičmi

24.05.2016  |     

Retro kuchyňa s vintage prvkami Sykora Retro Crystal doplnená multifunkčnou rúrou Miele, ktorá v sebe snúbi výhody mikrovlnky s varením v pare, to je inšpiratívne spojenie, ktoré jednoducho chcete mať doma.

Istota overená časom, špičkové technológie kopírujúce moderný životný štýl, prvotriedne materiály a dizajn v retro štýle, ktorý má neuveriteľnú charizmu. Kuchyňa Retro Crystal od Sykora vás dostane hneď na prvý pohľad dokonalou prepracovanosťo kvalitných materiálom a nadčasovým vzhľadom. 

Retro kuchyňa SYKORA

Retro nikdy nevyjde z módy. Ani to, čo sa zrodilo práve teraz. Kuchyňa môže pútať pozornosť, vo vašej domácnosti je dovolené všetko, čo sa páči vám. Dizajnéri z kuchynského štúdia DOMOSS doplnili žiarivo biely nábytok čierno-bielymi doplnkami z keramiky, ktoré dokonale vyniknú. Je iba na vás, či podtrhnete retro nostalgickú atmosféru kuchyne Sykora Retro Crystal zodpovedajúcim nábytkom evokujúcim 60.-te a 70.-te roky minulého storočia, alebo ju doplníte modernými kúskami a vytvoríte tak dynamický kontrast, ktorý pulzuje energiou. Konečný efekt bude vždy jedinečný a neopakovateľný.

Multifunkčná mikrovlnka s parnou rúrou 

Praktická mikrovlnka alebo zdravé varenie v parnej rúre? Nemusíte robiť kompromisy. So zabudovateľnou parnou rúrou s mikrovlnkou od Miele vám v jednom prístroji pristanú v kuchyni neobmedzené kombinácie chutí. Pri varení v pare môžete kombinovať 3 autormatické programy, pti ktorých rúra sama určí teplotu, čas prípravy aj poradie, ako máte dokladať jednotlivé zložky menu, aby bolo všetko pripravené v rovnaký čas. Varte ako špičkoví šéfkuchári s perfektným presným načasovaním. Neoceniteľnou výhodou varenia v pare je, že sa vône ani chute jedla nezmiešavajú ani neprenášajú na ďalšie pokrmy. 

Topmoderné sous-vide

Varenie sous-vide je jedno z najzdravších možností ako pripraviť tepelne spracované pokrmy. Prebieha v parnej rúre pri nízkych teplotách, ktoré sú konštantné počas dlhšieho časového obdobia. Vďaka tomu sa chute, vôňe, tvary aj vzhľad jedla nemenia, minerály a vitamíny zostanu zachované a vďaka praktickej vákuovacej zásuvke jedlo zostane krásne šťavnaté, či už ide o mäso, zeleninu, ovocie či ryby. 

Moderná mikrovlnka 

Občas potrebujete praktickosť. Rýhlo zohriať večeru, pripraviť popcorn pre hostí, rozmraziť chlieb. Neoceniteľným pomocníkom v každej domácnosti je mikrovlnka. V spojení s parnou rúrou je model od Miele vybavený tlačidlom Start, vďaka kotrému sa zapne automaticky na 30, 60 či 120 sekúnd a automaticky vypne, bez nutnosti zložitého nastavovania času či výkonu, večeriate za pár sekúnd. Inteligentné automatické programy na prípravu najrôznejších potravín Vám zjednodušia život v kuchyni. A dosiahnete tak maximálny pôžitok z jedla. 

Špičkoví dizajnéri z kuchynských štúdií DOMOSS vám vytvoria kuchyňu na mieru, od prvotného návrhu až po finálnu realizáciu, s individuálnym prístupom, odpovedia na všetky vaše otázky, vyriešia vaše požiadavky a návrh prispôsobia dispozičnému riešeniu vášho priestoru, aby aj vaša kuchyňa spĺňala atribúty kuchyne na celý život. 

Viac informácií na www.domosskuchyne.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Na Kysuciach stojí mobilný obytný modul, ktorý prináša viaceré originálne riešenia

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky