Správny pocit z dokonalého varenia vďaka novej kolekcii jedinečného riadu

23.02.2017  |  

Svetoznáma francúzska značka Le Creuset je zameraná na to, aby inšpirovala a motivovala ľudí na celom svete - k radosti z varenia. K pôvodnému smaltovanému liatinovému riadu sa pridali výrobky z kameniny, nereze a silikónu. Le Creuset sa rozrástla o ponuku produktov z celej rady materiálov a kategórií, ktoré zaručujú ten správny pocit z dokonalého varenia.

Aj my sa stotožňujeme s touto filozofiou, preto prinášame novú jarnú akciu tejto to značky:

Nepochybne typický je tvar liatinového hrnca Gourmet, ktorý je určený ako na varenie na všetkých povrchoch, tak aj na pečenie v rúre. Tento výnimočný hrniec vám prinášame v rôznych veľkostiach a farbách od klasickej čerešňovej, až po svieže jarné farby:

Neodmysliteľnou súčasťou vybavenia kuchyne je aj čajník, ktorý umocňuje atmosféru chladných jarných večerov. Retro dizajn týchto čajových kanvíc, je takpovediac nesmrteľný.

Liatinový hrniec by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Nízkoenergetické varenie, pri nízkych teplotách dokonalá príprava jedla. Liatina rovnomerne šíri teplo po celom hrnci. Hrniec je vhodný na prípravu mäsa aj zeleniny.

Viac podrobností na www.bellatavola.sk

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rozsiahly dom na samote sa ukrýva pod zelenou strechou

Najnovšie knihy a časopisy

Záhrada 7/2019
v predaji


Čo musíte robiť v záhrade na jeseň
Predplatné

 

kúpiť v e-shope

 

Najnovšie príspevky