Kuchyne Family- kuchyne vyladené pre každého

24.05.2019  |     

Sme presvedčení o tom, že rodina a nám blízky ľudia, majú v našich životoch nenahraditeľnú úlohu. Už od dávnych čias sa rodina schádzala v kuchyni, ktorá tvorí srdce domova. Kuchyňa je magické miesto, v ktorom sa dajú nájsť odpovede na vážne otázky, ale aj relax po náročnom dni v práci. V kuchyni robí dcéra svoje prvé objavy, keď s mamou pečie koláč podľa receptu starej mamy, a syn s otcom rieši záhady prvej lásky.

Preto sme radi, že vám môžeme predstaviť nový dizajnový rad kuchýň Family. Vďaka ich vysokej kvalite a rozmanitej vnútornej výbave si nájdu miesto v každom interiéri a stanú sa tak ďalším členom vašich rodín.

Pekná a praktická

Ponúkame vám moderné kuchyne, v ktorých sa v dokonalej harmónii spája estetika s funkčnosťou. Dobra kuchyňa je nielen krásna, ale aj praktická. Premyslený systém vnútorného života Blum sa hravo postará o poriadok a podporuje tak zjednodušenie pracovných úkonov. Ak máte všetko čo potrebujete v dosahu svojich rúk, práca beží ako po masle.

3 najdôležitejšie charakteristiky praktickej kuchyne

1. Dobré pracovné postupy

Kuchynské príbory, fľaše alebo potraviny – všetko pekne usporiadané vo vhodnom vnútornom členení. Takto úhľadne organizovaná ide práca ľahko od ruky.

2. Optimálne využitie priestoru

Široké, vysoké a hlboké výsuvy lepšie využívajú poskytnuté miesto. Pomocou správne zvolených skriniek môžete individuálne usporiadať úložný priestor.

3. Vysoký komfort obsluhy

Jednoduché otváranie a jemné a tiché zatváranie zásuviek zvyšujú komfort v kuchyni. V našich kuchyniach sa uplatňuje najmodernejšia technika.

Viac kuchýň na www.decodom.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti DECODOM, spol. s.r.o.

Tagy:
kuchyňa moderné kuchyne

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Ako sa snúbi škandinávsky štýl s anglickou klasikou?

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom špeciál 3/2019


Veľký sprievodca novými bytmi
kúpiť v eshope

Najnovšie príspevky