Linea Retta je nový bezúchyt od Oresi

31.10.2019  |  

Privítajte nový modelový rad kuchýň s integrovaným profilom pre otváranie v strednej triede kuchýň.

Štýlová krása pre vašu domácnosť

Charakteristický prvok doteraz skôr prémiového a na výrobu náročného dizajnového nábytku je v poňatí Oresi estetický, kvalitný, ale dostupný aj v bežnej kuchyni. Ako vždy v Oresi, aj v prípade modelového radu Linea Retta je otázkou, čo sa vám páči a nie, či na to máte.

Módny trend, WOW efekt aj praktické riešenie

Linea Retta je taliansky pojem pre neprerušovanú hladkú linku. Preto náš taliansky dizajnér Andrea Capovilla podľa nej pomenoval čistý hladký vzhľad nového modelového radu kuchýň Oresi. Ľudia, ktorých oku lahodí štýl bývania, ktorému sa niekedy hovorí minimalistický a inokedy moderný, majú teraz možnosť zaobstarať si kuchyňu v tomto poňatí za naozaj mimoriadne výhodnú cenu.  

Sila minimalizmu je často popisovaná pojmom WOW efekt. Jednoduché, zdanlivo prosté rysy interiéru v tomto štýle vytvárajú jedinečnú atmosféru, ktorá človeka núti len s nadšením povzdychnúť: Páni, to je krása! Prípadne toto citoslovce nahradiť jeho kozmopolitným prekladom: WOW!

Hladké steny nábytku s integrovanými úchytkami sú nielen krásne, ale aj praktické z hľadiska údržby. Je to jednoducho krása, ktorá sa ľahko udržiava. 

Kuchyne Oresi získali Známku kvality 2019

Nadácia pre rozvoj architektúry a stavebníctva v rámci prehliadky Stavba roka udelila Známku kvality 2019 kuchyniam Dolti Collection od Oresi.

Porota zastupujúca široké spektrum najvýznamnejších odborníkov z oblasti stavebníctva a architektúry od Českého vysokého učení technického, cez ministerstvá vlády ČR až po odborné inžinierske zväzy a spoločnosti, vyhodnotila komplexný prínos modelového radu kuchýň Dolti Collection pre stavebníkov, architektov aj koncových užívateľov a udelila týmto kuchyniam Známku kvality 2019. Toto ocenenie získali kuchyne Dolti Collection ako jediné na trhu. 

V rámci akcie Oresi vám dá viac si teraz aj vy môžete zaobstarať dizajnovo jedinečné kvalitné kuchyne Dolti Collection za mimoriadne výhodné ceny.

ZDROJ PR článok spoločnosti Oresi s.r.o.

Tagy:
ocenenie kuchyne

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Z mesta na vidiek: Druhú šancu na kúpu tohto domu už neprepásli

Najnovšie knihy a časopisy

Urob si sám 11/2019


Časopis pre domácich majstrov
Predplatné

 

Kúpiť v e-shope

 

Najnovšie príspevky