Luxusná toaleta a bidet v jednom

29.09.2017  |  

Značka sanitárnej keramiky ROCA predstavuje pokrokový koncept toalety a bidetu v jednom. Spojenie WC s bidetom ponúka užívateľom maximálne pohodlie plus dokonalú a predovšetkým rýchlu hygienu. Novinka s názvom In-Wash využíva najmodernejšie dostupné technológie. Na vedľajšej koľaji ale okrem funkčnosti nezostáva ani otázka dizajnu a trendového spracovania.

Novinka na rok 2017 In-Wash je určená pre všetkých, ktorí si potrpia na komfort v oblasti osobnej hygieny, a zároveň vyžadujú kvalitné spracovanie výrobku s maximálnou životnosťou. In-Wash spĺňa vysoké užívateľské očakávanie na produkt samotný, nezabúda ale ani na moderné spracovanie – s jemným zaoblením, úplne bez uhlov a hrán. Tak, ako si to žiada aktuálny trend. 

Samozrejmosťou je možnosť regulácie trysky, ktorá sa veľmi ľahko nastavuje cez diaľkové ovládanie. Užívateľ si tak jednoducho nastaví teplotu vody (33, 36 alebo 39 °C) aj jej tlak podľa svojich požiadaviek. Funkcia osušovania je riešená jemným prúdom teplého vzduchu, ktorý sprostredkuje príjemný pocit čistoty.

Inštalácia WC dosky i poklopu je jednoduchá a tryska bidetu je demontovateľná. To všetko prispieva k maximálne pohodlnej údržbe a ľahkému čisteniu.

ZDROJ: PR článok spoločnosti LAUFEN SK s.r.o. 

Tagy:
toalety bidety Roca WC dosky

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rozsiahly dom na samote sa ukrýva pod zelenou strechou

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom 10/2019 v predaji


Byt plný paliet a nádeje
Predplatné

 

 

 

 

 

 

 

Najnovšie príspevky