Kúpeľňa pre muža musí byť praktická a nadčasová

11.05.2018  |     

Ak si kúpeľňu zariadi muž, bude jednoznačne praktická. Bez rýchleho hľadania chce nájsť všetko na svojom mieste. Jednoduchý nábytok a zopár štýlových doplnkov k tomu. Rýchlo sa umyť, upraviť a ísť. Hotovo.

Stále v pohybe

Muž je tvor aktívny. Z tohto dôvodu je každá vec podriadená jeho práci a záľubám. Pokiaľ ide o stereotypy ako ranná či večerná hygiena, hľadá jednoduché riešenia. Dobre vyzerať s použitím minima pomôcok je pre neho najlepším štartom do ďalšieho dňa.

Kúpeľňa pre neho je praktická a nadčasová. Maskulínny charakter jej dodajú farebné kontrasty a zemité odtiene. Jeho vodné kráľovstvo však v žiadnom prípade nie je nudné. Moderný muž má cit pre dizajn a vie oceniť trvácny materiál. Ekológia mu nie je cudzia, preto u neho nájdete aj drevené či recyklovateľné doplnky. Vode sa v zásade nevyhýba, ale vaňu mať nemusí.

Podľa štatistík muži ešte stále uprednostňujú sprchovací kút. Miesto, kde stojí nohami pevne na zemi, ušetrí vodu i čas. V hukote vody si zaspieva obľúbený hit a zmyje radosť z futbalového zápasu. A nový deň, plný mužných rozhodnutí a chlapčenských dobrodružstiev, sa môže začať.

 

TEXT: KATARÍNA PAUKEJE
FOTO: ARCHÍV FIRIEM
ZDROJ: časopis Môj dom 4/2018

Tagy:
kúpeľňový nábytok zariaďovanie kúpeľne pánske kúpeľne

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Veľkú borovicu na pozemku nevyrúbali, ale dom postavili okolo nej

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky