Čo by nemalo chýbať v ženskej kúpeľni

21.05.2018  |     

V ženskej kúpeľni prebiehajú nielen skrášľovacie rituály, ale i bezstarostný oddych. Niet sa kam ponáhľať. Ľahnite si do vane, doprajte si bublinky, spievajte si alebo so zavretými očami maškrťte obľúbenú čokoládu. Dovolené je všetko.

Čáry-máry fuk!

Ženy sú odjakživa kúzelníčky. Pokojne sa vám môže zdať, že žena, ktorá pred hodinou vchádzala do vodnej svätyne, nie je tá istá, ktorá z nej teraz vychádza. Tým, ktoré si svoje tajomstvá chcú uchovať pre seba, odporúčame nielen zamknúť dvere, ale i množstvo dômyselných úložných priestorov. Veľké skrinky poskytnú priestor malým košíkom a krabičkám tak, aby ste rýchlo našli to, čo práve potrebujete. Užitočné sú aj prenosné regály. 

Žena vodou nešetrí. Myslí to však s prírodou dobre, a keď už voda, tak veľa a dlho. U žien stále dominuje vaňa, ktorá nesmie v žiadnom prípade chýbať. Sviečky, kvety či dekorácie sa priam pýtajú do ženského „wellness“. 

Vytvorte si takú kúpeľňu, aby ste sa v nej dobre cítili. Určite v nej trávite nemálo času. Jediné, čomu vám odporúčame sa na tomto pokojnom mieste vyhnúť, sú nástenné hodiny a digitálna váha. Pre vaše dobro.

 

TEXT: KATARÍNA PAUKEJE
FOTO: ARCHÍV FIRIEM
ZDROJ: časopis Môj dom 4/2018

Tagy:
kúpeľňové doplnky zariaďovanie kúpeľne rekonštrukcia kúpeľne prestavba kúpeľne

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Minimalistický dom, ktorý v prudkom svahu levituje nad krajinou

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky