Investícia do novej kúpeľne nemusí byť strašiakom

28.01.2019  |     

Kúpeľňa je azda jedinou miestnosťou v byte či dome, ktorú využíva každý člen rodiny. Kúpeľňa nie je len miestom pre pravidelnú hygienu, ale rovnako tak pre vytúžený relax. Horúca sprcha či želaný oddych v penovej vani je skutočne na nezaplatenie. Ide o využívanú miestnosť, kde je potrebné detailne zvážiť využitie celej dispozície. Či je priestoru viac alebo menej, kreativita má pri dizajne kúpeľne vždy svoje miesto.

Všetko začína nápadom

Každá jedna rekonštrukcia miestnosti v byte či dome začína určitou ideou. Inak tomu nemôže byť ani v prípade kúpeľne. Dokonca by sme mohli povedať, že kúpeľňa si často vyžaduje v skutku prepracovaný a konkrétny nápad. Všetko je potrebné si premyslieť dopredu a následne tomu dať reálne kontúry.

 

Niekto sa radšej pustí do rekonštrukcie svojpomocne, niekto si najme firmu. Ak do toho chcete ísť na vlastnú päsť, musíte mať už niečo za sebou. Nie každý domáci kutil vždy uspeje. Firma je síce drahšou voľbou, no máte akú – takú záruku kvalitne odvedenej práce. Komu tak zveríte predstavy o vašej vysnívanej kúpeľni je len na vás.

Inšpirácia je na mieste

Ak máte pocit, že si neviete úplne predstaviť, ako má vaša nová kúpeľňa vyzerať, určite potrebujete dávku inšpirácie. Môžete navštíviť známych či rodinu, ktorí si rekonštrukčnými prácami kúpeľne prešli. Alebo si sadnete k počítaču a zopár kliknutiami vám múdry Google ukáže, ako môže vyzerať aj vaša kúpeľňa.

Na internete nájdete množstvo obrázkov a fotiek zrealizovaných rekonštrukcií. Využiť môžete takisto aj služby kúpeľňového štúdia, kde vám odborníci v tejto oblasti vypracujú ideálny návrh na mieru podľa vašich kritérií. Profesionáli vypracujú takisto aj 3D návrh vašej budúcej kúpeľne.

Kúpeľňa je unikát

Malá, veľká, svetlá, tmavá, moderná, minimalistická či vo vintage štýl. Každá kúpeľňa má svoje vlastné pravidlá. Využitie priestoru kúpeľne je unikátnym procesom, ktorý vám môže zaručiť maximálne a funkčné využitie celého priestoru. Aj inšpirácia internetovým obrázkom nemusí automaticky znamenať, že kúpeľňa bude ako cez kopírku. Unikátne riešenie každého projektu od použitých materiálov až po umiestnenie toalety a sprchového kútu. Každý detail je podstatný.TGB kúpeľne - Dizajnové kúpeľňové štúdio

Už ste rozmýšlali, kde si zariadiť svoju kúpeľňu? Navštivte nás alebo nás kontaktujte, a my vám rádi pomôžeme s Vašou kúpeľňou a výsledok bude stáť za to. AK zatiaľ iba premýšlate o novej kúpeľni tak se príďte k nám inšpirovať www.tgbplast.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti TGB PLAST, spol. s r.o.

Tagy:
vizualizácia kúpeľne

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Na Kysuciach stojí mobilný obytný modul, ktorý prináša viaceré originálne riešenia

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom špeciál 3/2019


Veľký sprievodca novými bytmi
kúpiť v eshope

Najnovšie príspevky