Villeroy & Boch - Malindi

28.03.2019  |     

Nová kolekcia od Villeroy & Boch. Vzor inšpirovaný cestami Vasco da Gamu pozdĺž pobrežia od Afriky do Indie, zdobia ho zázvorové kvety, klinčeky a bobule korenia a zelené listy.

Kolekcia z prémiového porcelánu obsahuje širokú ponuku jedálenského a kávového servisu. Je jednoduchá a nenáročná na údržbu, vhodná do umývačka riadu, aj do mikrovlnky.

Vista Alegre - Transatlântica 

Túto kolekciu, pre známeho portugalského výrobcu porcelánu, navrhol Brunno Jahara, brazílsky dizajnér. Tejto kolekcii bola udelená cena za dizajn pre rok 2016. 

Vista Alegre s históriou takmer 200 rokov úzko spätá s históriou a kultúrou Portugalska. Značka dnes spája majstrovské diela remeselníkov, s nádhernou ručnou maľbou, s najmodernejšou technológiou a dizajnom.

Kolekcia je o trochu náročnejšia, nie je vhodná do umývačky riadu, ani do mikrovlnky, nakoľko je lemovaná zlatými pruhmi.

Zafferano - Crayon

Famózny milý a hravý dizajn, veľmi praktické a zároveň pozitívne pôsobiace už na pohľad, také sú tieto všestranné misky z talianskej firmy Zafferano. V ponuke sú misky vo dvoch veľkostiach, črepníky a taniere, z tejto kolekcie.

Misky sa hodia, prakticky na čokoľvek, na šalát, zmrzlinu, alebo musli. Bez problémov sa môžu používať v mikrovlnke, a v umývačke riadu. 

www.bellatavola.sk

ZDROJ PR článok 

Foto dňa

Na Kysuciach stojí mobilný obytný modul, ktorý prináša viaceré originálne riešenia

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom špeciál 3/2019


Veľký sprievodca novými bytmi
kúpiť v eshope

Najnovšie príspevky