Farebné a hravé doplnky do jarného interiéru

22.01.2020  |  

Niekedy stačí zmeniť len farbu vankúšov na sedačke a pridať pár doplnkov, ktoré vytvoria nezabudnuteľnú atmosféru vo vašom domove.

Pripravte sa na jar už teraz s hravými doplnkami napríklad aj vo forme obrazov od maliarky Katky, ktoré nájdete na portáli robene.sk. Originálne umenie dodá domovu osobnejší pocit a navodí príjemnú atmosféru. 

Bledomodrý vánok

Vneste nový vzduch do vášho domova pomocou obrazov v jemných odtieňoch. Inšpirujte sa farbami oblohy alebo mora. Keďže každý obraz má svoj charakter a špecifické farebné odtiene, je dôležité zladiť ho s celkovým interiérom. Pri výbere obrazu treba dbať na to, aby išiel tón v tóne s okolitými doplnkami.  

Hravá jar

Takáto paleta rozžiari každú miestnosť! Žltá jednoznačne evokuje príchod jari. Ak mate pocit, že vám vo vašom domove chýba energia v podobe farebných doplnkov, odporúčame staviť na kvalitný obraz, ktorý celú miestnosť oživí. 

Do domova si vyberajte obrazy, ktoré vám učarujú v momente, keď ich zbadáte. Obrazy od Kataríny Sujovej Kalmanovej už skrášľujú viaceré domácnosti na Slovensku a zákazníci si jej pestrofarebné abstraktné umenie vo svojom domove nevedia vynachváliť.

"Maľujem s radosťou a v tom duchu sa nesú aj moje obrazy. Teším sa keď po čase stretnem ľudí, ktorý majú odomňa obraz a povedia mi, že sa tešia z neho zakaždým keď prejdú okolo... a to je pre mňa najväčšia poklona :)", hovorí Katka. 

Do spálne môžete zvoliť obrazy, ktoré pôsobia jemnejším dojmom a pri vstupe do izby upútajú vašu pozornosť.

Ak sme vás aspoň trochu inšpirovali a radi by ste svoj domov oživili originálnym obrazom, tak celú ponuku od Kataríny Sujovej Kalmanovej nájdete na robene.sk. 

Tagy:
doplnky do interiéru jarný interiér

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Unikátna chata na prenájom

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky