Najnovšie trendy v interiérových vôňach

22.10.2014  |  

Medzi najnovšie trendy v štýlovom bývaní patria bezpochyby dizajnové interiérové vône od popredných parfumérov. Tak ako je tomu aj v prípade telových parfumov, aj v interiérových vôňach vynikajú najmä vône z dielne talianskych výrobcov. Na výber je široká ponuka rôznych možností ako si prevoňať interiér bytu, domu, pracoviska či auta. Poradíme vám, aký spôsob je pre vás najvhodnejší.

Vône sú pre život človeka nesmierne dôležité, hoci málokedy si to uvedomujeme. Stimulácia zmyslov prostredníctvom vône ovplyvňuje pozornosť, výkonnosť a náladu, podporuje koncentráciu. Vôňa dokáže zmierniť stres, úzkosť a únavu. Vôňou sa tiež prezentujete pred svojím okolím, a to či už prostredníctvom parfumu, ktorý používate alebo vôňou, ktorú máte doma, v kancelárii či svojom aute. Ako efektívne priniesť vôňu do interiéru a vytvoriť tak neopakovateľnú atmosféru? Je pre vás vhodná sviečka, aróma difuzér alebo katalytická lampa? 


 

Vonné sviečky sú tradičným zdrojom vône a v domácnosti ich používa takmer každý. Na trhu je v súčasnosti pestrý výber vonných sviečok, ktoré vás očaria nielen vôňou ale aj svojim dizajnom. Novinkou na trhu sú sviečky s dreveným knôtom, ktoré pri horení vydávajú praskajúci zvuk a okrem vône tak prinášajú do domácnosti aj príjemnú atmosféru plnú pohody a pocitu tepla ako z rodinného krbu. Vonné sviečky sú vhodné na okamžité prevoňanie interiéru a vôňa z nich je obmedzená na ten čas, kedy sa sviečka používa. V ponuke sú tiež vonné vosky určené do aroma lámp.

Aróma difuzéry sú na slovenskom trhu stále novinkou. Ide o dizajnové difuzéri s obsahom vonnej náplne a drevených paličiek, ktoré sú nositeľom vône. Vonné difuzéry sú vhodným spôsobom ako neustále prevoniavať interiér, pričom dokážu šíriť vôňu až do 30 m2 priestoru. Rozloha, akú dokážu prevoňať je ovplyvnená tiež typom vône akú si vyberiete. Pre milovníkov intenzívnych vôní odporúčame pri výbere uprednostniť drevité a korenisté vône.

Katalytické lampy sú výborným sluhom v domácnosti a o ich zázračných účinkoch vás presvedčia už po prvom použití. Katalytické lampy sa v minulosti používali v sanatóriách a zdravotníckych zariadeniach vďaka ich schopnosti čistiť vzduch katalytickým procesom. Parfuméri neskôr zistili, že ak do katalytickej lampy pridajú parfum, okrem čistenia vzduchu rozvoňajú veľké priestory. Interiér zabalia do intenzívnej vône parfumu a zároveň ho zbavia nečistôt, baktérií, roztočov, ako aj nepríjemných pachov z varenia, fajčenia alebo domácich miláčikov. Na výber je široká ponuka náplní do katalytických lámp.

Vône do auta vám prinesú vašu obľúbenú vôňu aj na cesty do práce, do školy, či za oddychom a relaxom. Na výber máte opäť množstvo produktov, ktoré okrem vône zaujmú aj svojím dizajnom. Originálne vonné panáčiky sú výborným doplnkom pre vašu palubnú dosku a spoločníkom na cesty po dobu až 3 mesiacov. Ak uprednostňujete elegantný dizajn, odporúčame vám vône do auta z dielne talianskych dizajnérov, ktoré zaujmú bezpochyby každého spolucestujúceho. Vône do auta je možné dopĺňať náhradnými náplňami podľa vlastného výberu. 

www.stylovo.sk
0918 810 534


Zdroj: PR článok

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rozsiahly dom na samote sa ukrýva pod zelenou strechou

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom 9/2019 v predaji


8 originálnych návštev
Predplatné

 

Kúpiť v e-shope

 

 

 

 

 

 

Najnovšie príspevky