Kreatívne riešenia s fotkami, grafikami, farbami v kuchyni

11.02.2016  |     

Kto z nás odolal vôni čerstvo upečeného koláča starej mamy? Pamätáte si jesenné pochmúrne večery s rodičmi pri lúskaní vlašských orechov? Rádio hralo vtedajšie hity a napriek sychravému počasiu za oknom nás hrial horúci čajík. Spoločné debaty o všetkom a ničom. Naše spomienky z detstva sa vynárajú a hrejú pri srdci. neoživiť?

Tým čarovným miestom, kde sa všetko krásne odohrávalo a aj stále odohráva, bola odjakživa kuchyňa. Práve ona je epicentrom všetkého diania v každej rodine. Tak prečo ju zaujímavo a pritom jednoducho neoživiť?

Moderný dizajn v kuchyni sa dá docieliť aj zmenou kuchynskej zásteny. Do kuchyne prinesie pestrosť a stane sa výnimočnou a atraktívnou nielen pre domácich, ale aj pre hostí. Prečo nemať fotky rodiny stále na očiach a práve v kuchyni? Vaša vlastná originálna kuchynská zástena s fotkami detí a zážitkami z dovolenky vás bude tešiť každý deň.

Svoju kreativitu môžete prejaviť na plné obrátky, a využiť aj vlastné grafiky alebo grafické motívy podľa vašich predstáv. S motívom ovocia alebo inej potraviny bude určite viac chutiť. 

Zaujímavá kuchyňa sa skvele hodí aj do firmy a poľahodí i interiérovému dizajnérovi. Zamestnancov i klientov určite upúta firemný motív. Tento dekor kuchyne sa inštaluje úplne poľahky a bez nečistôt. Zastarané obkladačky majú až príliš dlhý proces montáže. Nanášanie podkladovej vrstvy lepidla, zdĺhavé schnutie, škárovanie tmelom... A po náročnej práci nepríjemné upratovanie. 

A kde hľadať ďalšiu inšpiráciu? Nové nápady ako vylepšiť kuchyňu nájdete na zasteny.sk alebo ImageWell.eu. Na každú otázku radi a ochotne odpovedia a poradia (tlač, inštalácia): obchod@imagewell.eu 

Ak nie ste rodený domáci kutil, skvelou a rovnako funkčnou náhradou za kachličky sú neobyčajné, vami navrhnuté kuchynské zásteny. Vybrať si môžete z dvoch alternatív. Prvou je „doska“ do kuchyne, na ktorú sa tlačí priamo. Má nízku hmotnosť a je lacnejšia verzia ako druhá varianta zo skla. Tá však budí predsa len luxusnejší dojem, najmä pri nasvietení. 

Grafika je pri nej vytlačená na zadnej strane skla. Obe sú však rovnako dizajnové a ľahko udržiavateľné a umývateľné. Stanú sa šperkom pre kuchyňu

ImageWell s.r.o.
Zdroj: PR článok

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rozsiahly dom na samote sa ukrýva pod zelenou strechou

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom 9/2019 v predaji


8 originálnych návštev
Predplatné

 

Kúpiť v e-shope

 

 

 

 

 

 

Najnovšie príspevky