Namiesto 1 dovolenky si zaobstarajte luxusný bazén. VIP starostlivosť máte zadarmo!

20.04.2016  |     

Čo je lepšie? Vyhodiť niekoľko tisíc eur za prchavý zážitok z krátkeho pobytu pri mori? Alebo si za rovnaké peniaze zaobstarať do záhrady luxusný bazén?

To je kardinálna otázka tohtoročnej jari, ktorú si kladú tisíce slovenských rodín. Má zmysel míňať za dovolenku v cudzine, keď sa mi tam aj tak kvôli všetkým rizikám ani trochu nechce? A keď sú zájazdy - z pohľadu pomeru ceny a toho, čo za ňu človek dostane - často vyloženým prepadákom?

Odpoveď je jasná. Zvlášť, keď je podložená výnimočnou ponukou Mountfieldu, najväčšieho tuzemského predajcu rodinných bazénov. „Týždeň na preplnenej pláži napríklad na Malorke vyjde štvorčlennú rodinu na nejakých 3 150 eur. Prakticky za rovnaké peniaze si teraz ale môžete zaobstarať nádherný luxusný bazén,“ potvrdzuje Jaroslav Pištěk z Mountfieldu.

Skvelé pritom je, že kúpať sa budete pekne v bezpečí a v súkromí pri svojom dome minimálne šesť mesiacov v roku. A nielen tento rok, ale aj na budúci rok a ďalšie dlhé roky. Kúpa bazéna je totiž dlhodobou investíciou, ktorá nielenže povýši životný štýl rodiny o ďalšiu úroveň, ale významne a natrvalo zvýši aj cenu nehnuteľnosti.

Zaobstarať si bazén je podľa Jaroslava Pištěka jednoduchšie, než by sa zdalo. „Stačí zájsť do ktoréhokoľvek nášho predajného centra, kde sa vás ujme náš bazénový špecialista. Predstaví vám kompletný sortiment bazénov a kvalifikovane pomôže s výberom. V ponuke máme viac ako 250 modelov sklolaminátových bazénov Calypso a Tropicana, keramických bazénov Excelence, kompozitných bazénov Fort Wayne alebo dizajn-kompozitných bazénov Métropole rôznych tvarov a veľkostí. Je teda naozaj z čoho vyberať.

Samozrejmosťou je špičková VIP starostlivosť, každý zákazník má k dispozícii svojho osobného bazenára, ktorý zariadi, čo je potrebné. Počnúc poradenstvom, cez spracovanie nezáväznej ponuky až po samotnú profesionálnu realizáciu bazéna. Tým to však nekončí. Každému novému majiteľovi nášho bazéna sme v prípade potreby k dispozícii aj kedykoľvek v budúcnosti,“ vyzdvihuje Jaroslav Pištěk ďalšiu z konkurenčných výhod Mountfieldu.

Ale pozor výnimočná možnosť zaobstarať si bazén za cenu jednej dovolenky potrvá len do 14. mája.

Ak sa chcete inšpirovať, pozrite sa na bazeny.mountfield.sk, kde nájdete kompletný sortiment, všetky potrebné kontakty a môžete sa tiež bazénových špecialistov opýtať na všetko, čo vás vzhľadom na prípadné zaobstaranie si bazéna zaujíma.

Mountfield a.s.
Zdroj: PR článok

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Ako sa snúbi škandinávsky štýl s anglickou klasikou?

Najnovšie knihy a časopisy

Tvorivé bývanie 6/2019 v predaji


26 tipov na sviatočné dekorácie
Predplatné

 

kúpiť v e-shope

 

 

 

Najnovšie príspevky