Ušetrite až tisíce eur na nákupoch záhradníckych a hobby potrieb

24.05.2018  |     

Portál Zlacnene.sk pre vás stráži akčné ponuky desiatok predajcov po celom Slovensku, vrátane hobby marketov typu BAUHAUS, HORNBACH, Mountfield či veľkých reťazcov ako Tesco, Kaufland, BILLA apod. Ušetriť tak môžete prakticky na všetkých tovaroch spojených so záhradou a odpočinkom na nej.

Neveríte? Práve teraz nájdete na Zlacnene.sk za zvýhodnenú cenu napr:
 
slnečníky
 
balkónové súpravy
 
sedacie vaky
 
grily na drevené uhlie
 
mäso na gril
 
záhradnícke substráty
 
trávnikové hnojivá
 
benzínové kosačky
 
A samozrejme mnoho ďalšieho, výpočet tovarov pre záhradkárov a milovníkov posedenia na dvore či záhrade by zabral mnoho ďalších riadkov.

Funkcia Strážca zliav za vás prechádza aktuálne letáky

Zľavy v rámci akčných ponúk klesajú až o 80%, čiže na potrebách pre záhradkárov možno ušetriť stovky až tisíce eur za sezónu. Musíte sa však poponáhľať, produkty s výrazne nižšou cenou miznú z regálov naozaj veľmi rýchlo. Dobrou správou pre vás je, že Zlacnene.sk aktualizuje prehľad zliav každý deň, t.j. máte vždy aktuálny prehľad o platných ponukách. Zároveň, na Zlacnene.sk si môžete aktivovať funkciu Strážca zliav, ktorá prechádza aktuálne letáky za vás.
 
Príklad nastavenia Strážcu zliav
 
produkt záujmu: záhradnícky substrát
 
maximálna cena po zľave: 4,30 eur
 
preferovaní predajcovia: BAUHAUS, Kaufland
 
čas stráženia zľavy: 3 mesiace
 
Akonáhle niektorá z ponúk splní vami zadané kritériá, Strážca zliav vás o tom informuje e-mailom.

Inšpirujte sa akčnými ponukami

Na webe Zlacnene.sk sa tiež môžete inšpirovať k nákupu nového vybavenia pre záhradu. Aktuálne akčné ponuky sú vám k dispozícii ako v podobe "štandardných" akčných letákov v elektronickej podobe, tak ako výpisy zlacneného tovaru zaradeného do tematických kategórií (napr. bazény, grily, záhradný nábytok).
 
Navštívte ešte dnes portál Zlacnene.sk, práve teraz môžu byť k dispozícii za veľmi výhodnú cenu položky z vášho nákupného zoznamu pre túto záhradkársku či grilovaciu sezónu.
 
ZDROJ: PR článok

Tagy:
záhradnícke potreby hobby náradie

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Energeticky sebestačný mobilný dom ponúka plnohodnotné bývanie

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky