AQUA-THERM Nitra 2013: STIEBEL ELTRON a Tatramat predstavili špičkové novinky

28.02.2013  |  

Medzinárodná výstava AQUA – THERM Nitra 2013 predstavila vo februári už po 15-ty krát vystavovateľov z oblasti vykurovacej a regulačnej techniky. Medzi vystavujúcimi firmami nechýbala ani tento rok spoločnosť STIEBEL ELTRON spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Tatramat.

Spoločnosť STIEBEL ELTRON, nemecký výrobca tepelnej techniky a odborník na oblasť obnoviteľnej energie, v tomto roku zväčšil svoju výstavnú plochu. Pozitívne ohodnotenie prišlo aj zo strany organizátorov veľtrhu, podľa ktorých patril stánok k tým najkvalitnejším. Zástupcov spoločnosti po otvorení veľtrhu poctili návštevou aj vrcholní predstavitelia mesta a kraja.
Spoločnosť predstavila na veľtrhu tepelné čerpadlo vzduch-voda WPL 10 AC. Hodí sa špeciálne do novostavieb. Novinka sa vyznačuje nielen moderným dizajnom, ale i tichou prevádzkou, ktorú dopĺňa jednoduché začlenenie do príslušného stavebného projektu. Ďalším predstaveným produktom z radu tepelných čerpadiel bolo špeciálne vyvinuté čerpadlo WPF 20, ktoré je ideálne do veľkých obytných súborov, na podnikateľské a priemyselné stavby. 
 
Dcérska spoločnosť Tatramat na veľtrhu predstavila tepelné čerpadlo na prípravu teplej vody TEC 220 TM, ktoré po solárnych setoch rozšírilo produktové portfólio tradičného slovenského výrobcu ohrievačov vody v oblasti obnoviteľnej energie.
 

STIEBEL ELTRON

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Na Kysuciach stojí mobilný obytný modul, ktorý prináša viaceré originálne riešenia

Najnovšie knihy a časopisy

Tvorivé bývanie 6/2019 v predaji


26 tipov na sviatočné dekorácie
Predplatné

 

kúpiť v e-shope

 

 

 

Najnovšie príspevky