Inšpirácie zo sveta obývačiek

06.03.2013  |  

Na veľtrhu nábytku a nábytkových doplnkov Nábytok a bývanie si tento rok popasiete oči najmä na sedačkách a nábytku do obývacích izieb, ktoré sú tu z hľadiska celého sortimentu zastúpené v najväčšom počte.

Ak si práve zariaďujete obývačku alebo sa len chcete inšpirovať, určite neobíďte pavilóny A, B, C, F, M2 a M5. Nájdete tu sedačky rôznych materiálových vyhotovení (či už kožené alebo látkové), rôznych tvarov a farieb. Za pozornosť stojí možnosť využiť výstavné zľavy, ktoré sú v niektorých prípadoch naozaj zaujímavé. 

 
Sedacie súpravy a nábytok do obývacích izieb sú často zakomponované do zariadených kójí, ktoré vám pomôžu naladiť sa na rôzne štýly a prežiť atmosféru svetových miest alebo si len vychutnať ich pokojné vyžarovanie. 
 
 
Široké zastúpenie na veľtrhu majú domáci výrobcovia. V súčasnom neľahkom období väčšina z nich očakáva, že na veľtrhu získa zákazky na celý rok. V tomto smere nie je situácia slovenských výrobcov priaznivá, pretože na slovenskom trhu sa predáva v prevažnej miere tovar importovaný zo zahraničia. Na tomto neúnosnom stave sa, samozrejme, podieľa viacero faktorov, ktorým chcú naši výrobcovia čeliť aj aktívnou účasťou na veľtrhu. 
 
 
Kúsok prírody do domova
Výbornou inšpiráciou pri výbere drevných materiálov na nábytok a interiéry môže byť pre vás ponuka spoločnosti IW Trend, ktorú firma prezentuje v hale M1, stánku č. 35. Z prírodných masívnych biodosiek na vás dýchne príroda a vy už len rozmýšľate, kde všade by ste ich mohli využiť. Objednať sa dá napríklad staré smrekové drevo so sekaným povrchom, staré horské dosky zvetrané slnkom či vyhryzené od červotoča, plesnivé dosky jelše šedej a mnohé ďalšie. Že by ste si také nikdy nekúpili? Stačí sa prísť pozrieť... 
Novinkou sú dizajnové fólie vo vyhotoveniach kože, kovu a dekoratívnych ornamentov. Tieto dajú vášmu interiéru nádych luxusu a elegancie. 
 
 
 
 
Za vstupenku nábytok do celého bytu
Voľnú vstupenku na veľtrh nájdete v najnovšom čísle časopisu Môj dom, ktorý sme pre vás pripravili v novom dizajne. V pavilóne M3, stánku č. 12 si môžete objednať aj zvýhodnené predplatné časopisu spolu s atraktívnymi darčekmi.
 
 
Všetky vstupenky sú zlosovateľné a ako návštevník veľtrhu môžete vyhrať nábytok do celého bytu od firiem MEUBLE, s. r. o., a Fines, a. s., ako aj ďalšie ceny. Verejné žrebovanie cien bude 10. 3. 2013 o 12.00 h v pavilóne M5.
 
Veľtrh je otvorený od 5. 3. do 10. 3. 2013, denne od 9.00 do 18.00 h (v nedeľu 10.3. do 15.00 h). 
 
Viac informácií nájdete tu.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Ako sa snúbi škandinávsky štýl s anglickou klasikou?

Najnovšie knihy a časopisy

Záhrada 10/2019
v predaji


Veľký spievodca: Pestujeme chilli
Predplatné

 

Kúpiť v e-shope

 

 

Najnovšie príspevky